bugün

imamın recep tayyip erdoğan olacağı açıktır.
içimizdeki dimitri yorgo çakma müslümanları kudurtan gerçektir.
Sözde namazınızı da alın gidin kokuşmuş herifler.
akp ye yamanıp torpil,para alanları anlıyorum da ağzı kokan,leş gibi evlerde yaşayan,makarna yemekten beyni ölmüş ortopedist cocukları neden destekliyorlar bunu bi türlü anlamıyorum amk *
Bu konuyu CHP bağlayan mallar. Ülke siz ve sizin gibilerin zihniyetinde olduğu sürece arpa boyu yol alamaz.

Ülkenin omzundaki yüklersiniz amk. vasıfsızlar.
duydum ki vip davetiyeler hazırlanmış. şov yapılacakmış.

Kişi rükû ve secdesini tam olarak yapmaz, namazını güzelce eda etmezse namaz ona:
-Beni zayi ettiğin gibi Allah da seni zayi etsin!’ Der. Namaz, eski elbisenin dürüldüğü gibi dürülüp adamın yüzüne çarpılır.(Camiu`s-Sagir)
yunan hayranlarını üzen gelişmedir. tabi oğlum deli misin hep denize döktük.
ayasofyada zirve sayıda katılım ile gerçekleşecek cuma namazıdır. misal 31 temmuz günü tekrar git o sayı yarıda olacak. 1 hafta sonra gene git belki yarının yarısında olacak. 1 ay sonra git en öndeki 3-4 saf dolu olur gerisi diğer tüm camilerimiz gibi boş olur.

benzerini çamlıca camisinde gördük. onlarca tv kanalının kamera gönderdiği ve siyasilerin ön ayak olduğu namaza otobüsler ile insanlar getirilip rekor katılım gerçekleştirildi. yarın gidelim beraber kaç kişi var bir bakalım mesela.. dinimizi siyasilerin ellerinden kurtarmamız lazım. kendisine müslümanım diyen iman ettim diyen hiç kimse böyle siyasi manevralara, siyasi şovlara alkış tutmaz. he partizanlık üzerinden dindar gibi görünen kesim hariç. onlar herkese zındık der herkese dinsiz der din düşmanı der biz süper müslümanız en müslüman biziz derler ama alt sokaklarında bulunan camiye vakit namazlarına bile gitmezler.
Hayatında bir kere camiye gitmemiş insan bile seviniyor vay anasını sayın seyirciler.

Yada haftada bir kere cuma namazına gidip bütün hafta karı kızın götune bakan, günah işleyen tipler var bu ülkede..

Ben sırf iş yerinde yükselmek için namaza giden insan tanıdım..

Ağbi nasıl bir ulkeysek şu mübarek cuma namazına bile siyaset karıştı

Biri davetiye bekler
Öbürü ben gelmem der
Diğeri en ön saftan kendine yer seçer..
Başkası gelir 50 tane koruma ile namaz kılar vs vs vs..
atatürk'e hain diyenlerin hepsi aynı mekana toplanıyor.
VAlla kılan kılmayan gitsin bence,kalabalık olsun.teröris avrupa ve abd kudursun.
2 sene önce bugün ayasofyanın zincirlerini kıran Reis-i cumhur Recep Tayyip Erdoğan devletinle binler yaşa.
güncel Önemli Başlıklar