bugün

leşleri uçacak leşleri.
Vurun lan.
Gazamız mübarek olsun.
Yılın en güzel haberidir.

Türk askeri hakkında atıp tutanlar şimdi ne diyecek bakalım.
bu sefer orospu çocuklarının habersiz yakalandıklarını umut ettigimiz bombalama.
(bkz: ay hadi inşallah)
Yaa terorist kardes, secimden once rahat rahat tehdit ediyodun.

Sana oy vermezse koyu yakiyordun.

Devlet kendine geldi, hadi bakalim.
(bkz: surprise motherfucker)

Tsk'nın Daeş'i bombalarken aradan pkk'yı da çıkarmasıdır.
kökünü kurutsa bari şu it sürüsünün. bunca yıldan sonra bu kadar geç kalınan bir şey için sevinsek mi üzülsek mi bilemiyorum.
(bkz: bi ona bi ona)
(bkz: ver allahım ver)

kuduz köpek sürüsüne ağır darbe vuracak bombardımandır.
resmen savaş ilanıymış. ulan amına koduklarım 3 gündür takır takır polis vuran babam mı be amını siktiklerimin maymunları.
Bunun olmasi için illaki sehit mi vermek lazimdi dedirten basliktir neden hep gec kaliyoz bunu dusunmemiz lazm Allah tsk nin yardımcısı olsun.
inlerine girin orospu çocuklarının.
işe yaraması için kara harekatıyla desteklenmesi gereken operasyondur. çünkü adamların militanları yerin birkaç kat altında. o nedenle karadan da bu kamplara girilmesi, kampın dağıtılması, bunların yönetim kadrosunu yakalayıp, onları konuşturduktan sonra orada infaz etmek gerekiyor. yoksa bir kaç hafta sonra elini kolunu sallayarak gelip karakol basacaklar ve onlarca şehit vereceğiz.
HDP tarafından kınanacak olan harekat.
Allah ordumuzun yardımcısı olsun. taş üstünde taş, gövde üstünde baş bırakmasınlar. mümkünse o bölgeleri haritadan silsinler. yalandan kaza ihbarı yapıp polisleri pusuya düşürürsünüz hemi? beter olun kansızlar.
allahu akbar.
yeter ulan sırtlan sürüleri demiştir mehmetçik.
Neymiş yazıkmış bu ülkenin evlatlarına. Ulan bu ülkenin evlatları ne geziyor ırak'ın kandil dağında?

şu sıcak havalarda içimi buz gibi soğutmuştur. Allah askerlerimize zeval vermesin, onları muzaffer eylesin.
Sonunda gerceklesen operasyondur.Kolay miydi orospu cocuklari ? Kaza var diye polis cagirip arkasindan sıkmak kolay miydi iki polisi uykusunda öldurmek amciklar.Insallah o keleşlerin götünüze girdigi resimler düşer de rahatca uyku uyuruz.Ha soyledim mi bilmiyorum.Orospu cocugusunuz.Siz de sizin bi elinde zeytin dali digerinde silah tasiyan vekilleriniz de.Orospu cocuklarisiniz
içerde daha fazlası olduğundan pek de mutlu olamadığım olay.
görsel
umarım göstermelik bir saldırı değildir.
Ya Hak!!!!!!
savaşa Hayır. teröristi gördüğünüz yerde öldürün.