bugün

saat 14:00'da 4 eylül stadı'nda başlayacak olan tsl 17. hafta maçı.
galatasaray ın savunma hattında büyük eksiklikler ile çıkacağı, iki takımın bu sezonki 4 maçından ilki. defansın orta hattında mehmet topal'ı mı hakan balta'yı mı oynatmalıyım diye düşünüyormuş skibbe. kendisine 25 haziran 2008 almanya türkiye maçının kasedini bulup izlemesini öneriyorum.
sivasspor a yürekten başarılar dilenen turkcell süper lig maçı.
galatasaray ın defansın ortasında yüksek ihtimal emre aşık- m. topal ikilisiyle başlayacağı maçtır. orta sahada ise barış- ayhan ikilisi görev yapacaktır. mehmet topal stoperde sırıtmıyor hatta başarılı bile oluyor denebilir. emre aşık, barış ve ayhan zaten...
bu durumda benim kanım, galatasaray eksik değildir.
bazılarının sivasspor a başarılar dileyerek sivasspordan medet umduğu maç.***

edit; kına yakabilirsiniz.
galatasaray ne kadarda eksik olsa da kazanmak zorunda olduğu maçtır.
galatasaray'ın defansında emre aşık'a güvendiğim maçtır.
servet çetin ve cassio lincoln' ün sakatlıkları nedeniyle görev yapamayacakları maç.
sivas'a gidip izlemeyi düşünürken bir anda "o soğukta sikim donar be" diyerekten götümü devirerek evde izlemeye karar verdiğim maçtır.
Beraberliğin ön planda olduğu tsl maçı. *
sakatsız bitmesi durumunda galatasaray'ımız yenilse bile üzülmeyeceğim maçtır.
nonda nın sakatlık sebebiyle götürülmeyeceği maç.
muhtemelen buzlu bir sahada oynanacak olan, galatasaray'ın 13 eksikle çıkacağı maç.

(bkz: yok artık lebron james)

http://www.ligtv.com.tr/D...lt.aspx?r=1&hid=51578
işin barış ayhan ve mehmet topalda biteceği maçtır.
beraberlik kokan mac. bozarsa galatasaray bozar efenim. iyi seyirler.

edit> umit karan faktoru goz ardi edilmis entry...
kismet degilmis. sivasspor' a tebrikler.
galatasaraylıların zemin yüzünden hayli zorluklar yaşadığı karşılaşmadır. büyük ihtimalle sivasspor kazanacaktır bu karşılaşmayı. sivasspor taraftarları oldukça etkileyici tezahürat yapmaktadırlar.
umit karan' in kirmiziyi gordugu mac. dk 45.
Umit Karan'in saniyorum ki hakeme itirazdan kirmizi kart gordugu mac. Sivas taraftarinin ahlak anlayisi da 'oh oh' sesleriyle gorulup, duyulabilmektedir.
galatasarayın 10 kişi kaldığı maçtır.

(bkz: ümit karan)
ümit karan'ın 45. dakikada kırımızı kart gördüğü boktan karşılaşma. sahada boktan evet.
ilk yarısı 0-0 baslayan mactir.
yanilmiyorsam umit karan' in yan hakeme su sicratmasindan oturu kirmizi karti gordugu mac. agzindan kufur ciktigini yakalayamadim. varsa soyleyin bilelim. yanci hakem sirf ustune su sicradi diye nem kaptiysa yagmurda, karda falan da mac yonetmesin. neme lazim sicrayan su damlalarini bile kirmizi kartla oyun disi biraktirabilir, doganin dengesini bozabilir. *
ligin ikinci yarısı için olası şampiyonluk yarışı avantajını kaybetmemek adına buzlu zeminde oynanan mücadeledir. sivasspor'un isteği dogrultusunda ali samiyen'de oynansa idi mis gibi maç izleyecektik. hiç aglama, sızlama olmasın şimdi. iki takım da aynı zeminde oynuyor.
51. dakikada sivasspor'un 1-0 öne geçtiği karşılaşma.
sezer'in golüyle 2-0 olan maç.