bugün

zam olarak görülmemesi gereken düzenlemelerdir. zamcık olabilir belki . evet

görsel
Bulunduğum ilde ekmeğe 15 kuruş ek olarak getirilen düzenlemedir.

Sabah sabah sövdüm, gramajda düşmüş gibi geldi.
Besle yetimi opsun gotunu..
Bazı otoyollarda yüzde 30 a varan zam, pardon güncelleme yapılmış.
Yol yabdı diyen yavuşakların bilgisine.

Çaykur'un katarlılara teminat gösterilmesi ise komple rize'ye girsin.
2017 yılında bir 3. dünya ülkesinde gerçekleşen "zam"dır. kıçına giyecek don bulamazken yapılan köprülere deli gibi tapan halk böyle istemiş ve böyle uygun görülmüştür. platonun dediği bir kere daha doğrulanmıştır:

"Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar".

(bkz: anlayacağınızı bilsem yüzünüze tükürmek isterdim)
çok az buldum. daha fazla olmalıyıdı kınıyorum.
güldürmüştür.

ama biz seçtik sonuçta, milli irade, yaşasın zamlar, hülooğ

görsel
(bkz: 24 nisan 2017 zam yalanı)
Gram üzülmüyorum. Gebersinler açlıktan milli iradeciler.
Ya da 3. Köprüyü yesinler allaan bayburtluları konyalıları.
Yakında yapılacaklar için (bkz: ekmek arası 3 Köprü)
Kanırtmaktadır.

http://www.arti49.com/tur...retlerine-zam-776273h.htm
evet diyen şaklabanların bir yerlerine 3-5 cm daha uzunca girecektir. oh yarasın.
zam diyenler olmuş, üzücü. bu yapılanlar şüphesiz ki fiyatlara bir güncellemedir.
bir tabir olarak düzenlemeyi bile kaba buluyorum. sonuçta adamlar namaz kılıyor.
Ülkenin hali içler acısı. Millet 5 kuruş kazanıyorsa 3 kuruşunu devlet alıyor. Böyle bir idare şekli olamaz. Çok yazık.
Beter olun beter. Daha çok aglayacaksiniz. Biz ağlıyoruz siz de aglayacaksiniz. Taptiginiz putun yaptıklarını biz çekiyoruz siz de çekeceksiniz. Eve ekmek goturemediginizde anlayacaksiniz meramimizi. Bunlar daha iyi gunler..
fiberoptik altyapısına ve internet fiyatlarına el atmamış olan düzenlemedir.

--spoiler--
Televizyonlarda "Sen yeter ki hayal et" diyen internet tekeli türk telekom, bir kez daha durmak yok karaborsaya devam prensibinden şaşmamış, kapalı kapılar ardında bizlere aba altından sopa gösterircesine "daha çok beklersiniz." demiştir.
--spoiler--
Hollanda bizi kıskansın diye yapılan zamlardır.

erdoğan zam yapıyor biz niye yapmıyoruz? diye kudursunlar şimdi.