bugün

Beşiktaş ın en az 4 atacağı maç.
cenk tosun cezalı, quaresma ve adriano sakat. o yüzden çok ciddiye almamız gereken maç.
adanaspor'un rahat futbolla yorgun ve psikolojisi yıpranmış beşiktaş'ı yenerek lige renk katacağı maç.
adana inşallah çakar geçer.
10 senede bir şampiyon oluyorsunuz *
içime doğdu Beşiktaş bugun puan kaybedecaddwfhth. Şaka lan şaka Beşiktaş en az 4farklı kazanacak bence, yorgun ve BIRAZ moraleri alta olsalarda. Adanaspor çok zayıf takım. (Ama belki ligde kalmak için son guclerine göstermek isteyecekler ama dediğim gibi bejekeyi pek fazla zorlayacakların yinede sqnmiyorum).

Not:febeyliyim
2016-2017 şampiyonunun ilan edileceği karşılaşma olacaktır. en az 4 gol bekliyorum.
Sürpriz olmayacaktir. Beşiktaş alacaktır. Şampiyonluğa kosacaktir.
Adana ilk 11 inde 20 numaralı formasıyla tevfik tek türk. Bu beşiktaş için neyi değiştirir? Hiç nir şeyi...
yorgunluktan ötürü beşiktaş ın puan kaybetme ihtimali olan maç.
1-0 dakika 15.
Puyol'un haksız yere sarı kart gördüğü maç.
Fark ikiye çıkarsa Son dakikalarda demba ba oyuna girer.
Labbs dedi gömçürdü adana 2-2.
Beşiktaş et derdinde adana can derdinde.
Yaslarsa bitane daha şaşırmam.
hadi adana dualarımız seninle, çak şu tinerilere.
beşiktaş'ın yine hakem yardımıyla yendiği maç. hadi adana 1 tane çak da kendilerine gelsinler!
Yan hakemin sürekli şekilde saha içinde oluşu bir benim mi dikkatimi çekti merak ediyorum.
Bu adanaspor kalecisini marketden mi bulmuşlar?her ortada ya zamanlama hatası yaptı yada hiç topa cıkmadı.
Lider belli sampiyon belli ooooohh oynaa.
lyon la aşırıcı derece yorucu iki maç yapıp sonrada adriano ve quaresmanın hafif sakatlığı ve cenk tosunun da cezalı olması nedeniyle maça faklı düzenle çıkıyosun ve zor da olsa kazanıyosun.yukarıda ki arkadaş maçı götüyle izlediği için saçma bir yorum yapması da normal ulan oyuncular yorgunluktan tel tel dökülüyodu saha da amk.maçı gözünle izle götünle değil.