1. 1.
    bahsi geçen örgütün gerçek yüzü için
    http://www.pkkgercegi.net
    6 -1 ... anthrax
  2. 2.
    insanoğlu belki evrende en akıllı varlık ama bazen onun bile aklının almadığı şeyler oluyor. binlerce dil, cümle, kelime ve harf yetersiz geliyor. kalbinle buğz etmek kalıyor işte o zaman. konuşamıyorsun ama kabul de edemiyorsun.
    8 ... asiti kaçmış kola
  3. 3.
    katledilenler aydın değilde asker olduklari için,kamuoyu tarafından pek bir ilgi görmeyen katliam.
    10 -2 ... cilgin ordek fahriye
  4. 4.
    (bkz: bunu yapan insan olamaz)
    1 ... arude50
  5. 5.
    (#1140407)

--spoiler--
    tsk içinde çatışmaların hafiflemesinden memnun olmayan kanadın beraberce tertiplediği provokatif saldırıdır
    --spoiler--

"safları sık tutalım cemaat...rengimiz belli oluyor" fikirlerini bazı dimağlarda canlandıran imralı köpeği ve yaltakçılarının eseri olan katliam.
    5 -6 ... kara hilal
  6. 6.
    bir takım haysiyetsiz hayvanatın gerçekleştirdiği, gene pkk sempatizanı ve şempanzeden daha az evrimleşebilmiş bünyelerce meşru görüldüğü görünen* sabahın şu köründe insanlıktan nasibini alamamış, solcu ayağında gizli faşist-kürtçü zevatın yorumlarını duyunca beynime kan sıçratan olay.

pkk'nın bölünmüşü, itiraz edeni, karşı çıkanı vs. yoktur beyleeer!
    terörizm terörizmdir! pkk'yı savunan da o. ç. nin önde gideni bayrak sallayanıdır! ki burada hiç bir hamaset edebiyatına girmiyorum, vatan-millet geyiği yapmıyorum farkındaysanız. terör diyorum terör! amacı ne olursa olsun, insanlara silahlarla korku salmanın meşru bir tarafı yoktur. kaldı ki katliam yapmak... bunu yapan kim olursa olsun, yapana da savunana da daha iyi bir sıfat bulamıyorum!

ha tabi savunma harici silahlı eylemi meşru bulan,insanları amaca ulaşabilmek için harcamaktan kaçınmayan(herkes susacak silahlar konuşacak felsefesi) radisol-gizli faşist cenahtansanız diyecek bir söz bulamıyorum, yukarıdakileri tekrar bi okuyuverin bi zahmet. yada baş aşağı durun da kan gitsin o "süper-entel-halkçı-hümanist-fekat-etnik-ırkçı-çelişkili" beyninize.
    4 -4 ... soul forged sin
  7. 7.
    toplumsal ahlak anlayışının bir örneği daha, dünyadaki tüm bireyler eşit insanlıkta olabilir ama tüm toplumlar eşit değildir. toplum olarak davranışları farklıdır. işte türkleri ve kürtleri birbirinden ayıran en büyük etkenlerden biri de bu toplum ahlakıdır.

33 silahsız insana dizip binlerce mermi yağdırmak, kürt toplumunun ahlakına en büyük örnektir. bireysel olarak iyi insan olabilirler ama toplumsal davranışları belgeler ile ortadadır.
    5 -4 ... anti
  8. 8.
    gözünden sakındığı oğluna en güzel yemeklerini yapmış otuz üç annenin, evladını garajdan almaya giderken sırtını nasılda sıvazlayacağını düşünen otuz üç babanın, aylardır göremediği abisini her gece rüyasında gören otuz üç minik kardeşin, her dem koruyup kolladığı kardeşinin aslanlar gibi yaptığı askerliğinden sonra kucaklamayı bekleyen otuz üç abinin/ablanın yüreğini derinden yakmış lanet olasıca durumdur.
    savunulası hiçbir tarafı yoktur. terördür!!!
    4 ... sehir zorbasi
  9. 9.
    (bkz: 33 kurşun)
    -1 ... vend avesta
  10. 10.
    Vurun ulan
    Vurun.
    Ben kolay ölmem.
    Ocakta küllenmiş közüm
    Karnımda sözüm var
    Haldan bilene.
    3 ... gameguru