bugün

Götleri sıkışınca sela... Yok yaaa!!!
akşama katliam gibi sayılar geliyor.
bizimki ateist mahallesi

yıkılsın minareler, açılsın meyhaneler

çalıyor

oh oh.
gaziantep'teki arkadaşların bildirdiği.
adana'da en azından ben duymadım.
her mahalleden korona ölüsü mü çıkıyor sela niye?
Hepimizin selasını okuyorlar. .
elin gavuru da bizimkilere özendi fransa'da kiliselerin çanları çalıyormuş. tüm dünyanın dincileri birleşti kendilerinden rol çalan sağlık çalışanları ve akademisyenleri ekarte etmek derdinde.

ulan vatikan kapalı, kabe kapalı, mescid-i aksa kapalı, ağlama duvarı kapalı, budist manastırları kapalı, şintoist tapınakları kapalı.

nereler açık? üniversiteler açık (öğrencilere değil ama akademisyenler harıl harıl uğraşıyor), hastaneler 7/24 açık.

hadi tengrizmde tapınak yok, direk doğa var. virüs de doğada dolaşıyor zaten tengrizm de iptal.

kime inanıp sığınacağız bu ortamda?

not: rahatlatacaksa duanızı edin yine, ama çok da bel bağlamayın.
Laik kesim tosbağa ya mi biniyor yoksa deveyle mi geziyor? Bazı arkadaşlar kendisinden olmayanların hiç bir şeye hakkı olamadığını sanıyorlar. Hayır yani imamın maaşı var istediğini alır bu kimi niye ilgilendirsin.
Olağandışı durumlarda okunuyor zaten, illa her ilden ölü mü olması lazım 81 ilde sela okunması için.

Burası müslüman bir ülke. Bunlardan rahatsız olan yallah avrupa'ya. Ben hollanda'da yaşayan tanıdıklarımın bir gün kiliseden gelen çan sesinden şikayet ettiğini duymadım kilise yakınlarında olduğu halde. Siz de oturacak paşa paşa dinleyeceksiniz selayı.
virüsle mücadeledir. muslera haklı. fazla söze gerek yok.
diyanetin bütçeyi kimseye kaptırmamak için bir şeyler yapıyormuş gibi görünme çabası.
sela ile corona virüsüne karşı savunma sistemidir.

aşı bulunursa virüse yakalanan hocalara diyeceksin ki, hocam bu aşıyı, sana göre "kafirler" buldu. içinde domuz bir şeyi de olabilir. istersen yapmayalım? sonra oturup izleyeceksin..

ben allaha inanıyorum ama bunlar gibi şov peşinde değilim. herkesin inancı kendisinedir. siyasal islam bizleri 50 yıl geriye götürdü. bunlara allahtan akıl fikir diliyorum.

camilerden sela ile müslümanlık oluyorsa neden bilim okullarına yatırım yapmak yerine imamhatiplere yatırım yapıldı?