1. 1.
  ziraat kupası yarı final ilk maçıdır. karşılaşma saat 20.00'da trt 1'den naklen yayınlanacaktır.
  -1 ... sertacgecgel
 2. 2.
  fenerbahçelilerin pek de umurlarında olmayan maç. akılları fikirleri, 28 martta, ali sami yen'de, sarı kırmızıda. sonra işiniz gücünüz tek emeliniz galatasaray deyince kızıyorlar bilmemne. önce bir manisaspor'u hedefleyin, bilmem kaç senedir alamadığınız ziraat türkiye kupası daha önemli değil mi a canlar.

  sonra bu akılla gidip "fenerbahçe maçını umutla bekleyen galatasaraylı" diye oksimoron örneği başlık açarlar, antu manisa maçını unutup site anasayfasını sarı kırmızı süsler. 24 mart 2010 fenerbahçe manisaspor maçı

  allah akıl fikir versin.
  5 -11 ... dntpnc
 3. 3.
  fenerbahçe' nin hafif olarak yedek takımla çıkacağı akılların galatasaray maçında olacağı ve fenerbahçenin yenilmeyeceği maçtır. türkiye kupasının tek espirisi fenerbahçenin yıllardır o kupayı alamadığındandır. bu yıl büyük ihtimalle trabzonspor ile final oynayacaktır. eğer fenerbahçe kupayı alırsa bir daha türkiye kupası muhabbeti de yapılmayacaktır.
  3 -1 ... musty252
 4. 4.
  fenerbahçenin hafta sonu oynanacağı derbiden önceki son maçı.
  1 ... sirpsindigi
 5. 5.
  fenerbahçe'lilerin umurunda olan maç. bazı aklı evveller kendi korkularını fenerbahçe'ye mal etmeye çalışıyor olabilir. ama aklı başında bütün fenerbahçe'liler bu maçında galatasaray maçı kadar önemli olduğunu bilir...bir de fenerbahçe'yi sadece antu.com'dan ibaret görmek gibide saçma sapan hatalara düşer bunlar..

  allah akıl fikir versin
  7 -2 ... levon
 6. 6.
  Galatasaray maçından daha önemli olan maçtır.
  Yıllardır Türkiye kupası alamayan futbol takımının bu maçı sallamaya, önemsememeye, sadece Galatasaray maçını düşünmeye hakkı yoktur.*

  (bkz: Taşşak konusu olmaktan sıkılmak)
  2 -1 ... cuneytzengin
 7. 7.
  idman havasında geçecek ziraat kupası yarı final ilk maçı.
  1 ... laz vegas
 8. 8.
  manisaya çakıp ardından galatasaray'a çaktıktan sonra zevk sigarası yakmak lazım da trabzon bizden önce davrandı.
  3 -2 ... charlescarmichael
 9. 9.
  fenerbahçenin ilk onbiri şöyledir.

  ---------volkan demirel---------

  -gökhan--lugano--blica--santos-

  -m.topuz--emre--selçuk--özer-

  ------alex

  -----------guiza
  3 ... zugo
 10. 10.
  hafta sonu oynanacak galatasaray maçından daha önemli olmamakla beraber gerek fenerbahçe taraftarı gerek antu ve fenerbahçe klübü nün resmi yayın organları tarafından sallanmaması beni hayli şaşırtmış ve korkutmuştur.birde tribündeki fenerbahçelilerin ezeli rakip galatasaray a göndermeler yapacağı maçtır.
  (bkz: cimboma koymaya az kaldı)
  3 -5 ... earlragnar