bugün

şimdiden açalım başlığı. 13.40 diyorum...
bende 13.70 olabilir diyorum 25 kasım içinde 14.50 arasını konuşuruz eğer bunlar olursa fanatiklerin savunması ne olacak çok merak ediyorum
(bkz: 25 Kasım 2021 dolar kuru).
Kilisdar, Ekrem imamoglu ve faiz lobisinin isidir.
görsel
12,74 ile başlayıp 15 dk içinde 13,01 e ulaşan kurdur.
https://www.youtube.com/watch?v=KLs2n5Quj_M
13,24 ile ben ekonomistim demektedir.
14 tl psikolojik sınırdır. aşarsa 16 yı rahat görür.
en son 9 tl olduğu zaman, "bu kurdan alınır mı amk?" demiştim. o kurdan alsaydım, şimdi ciddi oranda kazancımı koruyacaktım. bütün hayallerim, birikimlerim uçup gitti.

her gün akapeye oy verenlerin tüm sülalesini anıyorum. sizin ben gelmişinizi geçmişinizi...
Yahu madem derdiniz faizle, o zaman bari tam düşürün faizi. Zaten kuru tutamıyorsunuz.

Şimdi ben buraya dolar 20 tl olacak yazsam spk bilmem hangi maddesi uyarınca hakkımda soruşturma başlatacaksınız ama herkes bu düşüşün sonunun olmadığını, paranın gittiği kadar gideceğini, canı ne kadar isterse o kadar gideceğini görüyor.

E madem öyle sıfırlayın kardeşim faizi o zaman. Hiç değilse durum dengeye gelir, %15 faizle kuru tutamama garabetinden sıyrılmış oluruz. Sıfırlayın gitsin amk.

Zaten piyasa sizin faiz düşüreceğinizi fiyatladı bile. Neden korkuyorsunuz? Niye sıfırlamıyorsunuz faizi? Bu (m)illet dolar 20 de olsa 50 de olsa size oy vermeyecek mi nasılsa?

Herkes her yerde espri yapıyor, kimse ağzını açmıyor aman başıma bir şey gelir korkusuyla. Millet bu kadar korkakken siz neden korkuyorsunuz da faizi sıfırlamıyorsunuz?
11,90 tl'ye gerileyen kurdur.

dünkü inanılmaz yükselişin satışları gelmiş olabilir, bae prensinin Türkiye'deki firma ve arsaları ucuzdan alıp ülkeye sıcak para girme haberi de fiyatlanıyor olabilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.