bugün

radyocu nihat sırdar'a göre benzin ve motorine 90 kuruş, lpg'ye 70 kuruş zam gelecekmiş. böylece benzinin ve motorinin litre fiyatı 10 liraya iyice yaklaşmış olacak. lpg'ninde pek esprisi kalmadı artık.

detaylar: https://www.milligazete.c...rine-bir-zam-daha-geliyor

https://twitter.com/nihat...rine-bir-zam-daha-geliyor
o kadar geleceğini sanmıyorum lakin yüksek bir zam bekliyorum yine.
o kadar geleceğini sanmıyorum lakin yüksek bir zam bekliyorum yine.
akaryakıt fiyatlarına yapılan zamla diğer ürünlerin de zamlanması an meselesidir.
Hamdolsun gelmiştir. Ülkemiz büyüyor uçuyor gidiyor. Oyum akepeye.
ben hep 50 liralık aldığım için beni ilgilendirmeyendir.
en son 300 liraya 34 litre mazot aldım.

yorumsuz.
zam yağmuru devam ediyor maalesef. gazetelere düşen haberdir.

https://www.cumhuriyet.co...ogaza-zam-geliyor-1887286
ben bu zammın, kör gözüm parmağa hesabı hemen yapılacağını düşünmüyorum. yok artık, o kadar da değildir yani.. bir hafta önce 50 kuruş zam gören benzine gel, doların %20 değer kazandığı hafta tek seferde 1 lira zam daha yap... yok yok.. bir kere şu olur, açık konuşuyorum servisçiler müşteriyi taşımaz. ben bu zammı yapacak olsam, önümüzdeki 15 gün vaka sayılarını gündeme getirir, "tedbiren" okulları online sisteme geçirir, zammı da yılbaşına kadar 3 parça halinde yapardım.
lpg'li aracım şu anda kurşunsuz benzinle çalışan araçlardan fazla yakmaktadır. LPG'yi iptal edip kurşunsuza geçiş yaptım...
2021 senesine 3,97/litre ile başladığımız LPG serüveni 23.11.2021 itibariyle 7,44/litre'den devam ederken 25.11.2021'de 8₺/litre'nin üstüne çıkacağı için arabayı yakmayı da düşünmüyorum desem yalan olur.

11 ay içinde %87,5 maaşım artmadığına göre...(entry'nin bundan sonraki kısımları, düşünce suçu kapsamına gireceği için yazar tarafından oto sansür uygulanmıştır. )
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.