1. 1.
  24 kasım 2018 mke ankaragücü beşiktaş maçı
  ... jimmy tudeski
 2. 2.
  geçen senelerde istanbul'da oynanan bir maçta, maddi olarak sıkıntılı bir dönemden geçen ve genç oyuncularla oynamak zorunda olan ankaragücü takımına, beşiktaşlı taraftarların 1'er tl atmasına istinaden deplasman tribünü bilet fiyatları 1 tl olarak belirlenmiş.

  gayet yaratıcı bir hareket. milleti taşla, sopayla kovalamayın da böyle şeylere gülüp geçilir.

  ancak bir beşiktaşlı olarak tavsiyem, önümüzdeki sene deplasman tribünü fiyatlarını 80 tl yapsınlar. hem daha çok kazanırlar. *
  1 ... elbartoo
 3. 3.
  doğum günümden bir gün önce beşiktaşımın bana hediye vermesini beklediğim maç. kaybedersek çok pis söverim ama yalan yok.
  1 ... tuiran kouma
 4. 4.
  tff nin kayseriye aldığı maç. 6 yıl önceki şerefsizliği şereflendirme çabasıyla yapılmış şerefsizce bir karar.
  1 -2 ... esaret kabul edilemez
 5. 5.
  Ya arkadaş niye böyle şeyler yapılıyor. Boş yere ortam geriliyor. Bi rahat bırakın insanları la.

  Bi siktiğimin kavgaları artık bitsin. Salak salak kavga ediyorlar. Yanımdaki adam ankaragücünü tutuyor. Bildiğin yanımda çalışan kişi lan. Gülüyoruz eğleniyoruz. Ne sikime ortamı geriyorsunuz.
  2 -1 ... uncle jun
 6. 6.
  Kayseriye alınmış. Ulan resmen ankaragücünün arkasında seyirci desteğiyle bilenmesinden korktu federasyon. Sahanın zemini falan hikaye. Utanç verici bjkliler adına.
  2 -3 ... flat head
 7. 7.
  tüpçü babaları yine yapmış yapacağını maçı kayseri'ye almış.

  ankara'da başka bir stadyuma da değil ta kayseri'ye. yuh ulan.

  yani tüpçü diyor ki 'ben o maçı ankaragücü taraftarına izletmem aga' 1 tl mevzusu ona da dokunmuş belli ki ne olsa beşiktaşlı.

  utanmaz herifler. bu tarz iğrençliklerle başarılı olmayı nasıl sindiriyorsunuz lan? hiç mi utanmanız yok amk? kenarımın şereflileri.

  tff eksik karar vermiş 'deplasman tribünü fiyatlarını 1 tl yapan ankaragücü hükmen yenik sayılmıştır' diyip işin içinden çıkmalıydı oysa. yakışırdı.
  1 -2 ... paul sahilleri
 8. 8.
  tüm bunları söylemeden önce bir ankaragücünün sırf ibneliğine açılışını bir hafta ertelediği stad yerine maçı oynamak istediği osmanlı stadının zemininin durumuna bakın da sonra yorum yapın amk at gözlüklü holiganları.. yok ankaragücünün taraftarından korkmuş vs. vs. birkere osmanlı stadında pist var ve tribün 20 metre uzakta.. kayseri stadında ise seyirciler sahaya 3 metre mesafede.. nasıl bir korku ki yakından daha az hissediliyor lan bu ?
  2 -2 ... puhu
 9. 9.
  Beşiktaş kafilesi Ankara'ya göre seyahat planlamışken kayseri kararı herşeyi altüst etmiştir. tabiri caiz ise dakka bir gol bir şeklinde operasyon yapılmıştır Beşiktaş'a. ayrıca kayseri'nin Ankara'ya göre istanbul'a daha uzak olduğunu ve Beşiktaşlı kafilesinin yollarda perişan olacağını da hesap edelim. sonuç olarak tff istafağ!!
  (bkz: siyah ulan)
  -3 ... judas
 10. 10.
  tff açıklaması: saha zemininin kötü olması sebebiyle maçı kayseri'ye aldık.

  meali: bu ankaragücü bu tinercileri siker, biz bu maçı ankara'da oynatmayalım.
  4 -8 ... aslolan fenerbahce dir