bugün

beşiktaşımızın 3 puanla ayrılacağı maçtır.
hem ligde hemde avrupa maçlarında istediği sonuçları alamayan beşiktaş'ın muhtemelen yine kaybedeceği maç olacaktır.
kalede ersin olursa 5-6 yer o kesin.
bir beşiktaşlı olarak beşiktaşın muhtemelen sekilde badeleneceğini düşünüyorum. Beni böyle dusundurenler utansın.
ajax’ın zayıf rakibi karşısında hiç zorlanmayacağı maçtır.
+ 18 lik bir film...
üstteki arkadaş ne içmiş acaba. siz kimsiniz ki ajaxa futbol dersi veriyorsunuz. adamlar futbol ülkesi. bir sistemi, disiplini, altyapıları var. bjk nin tek ve tek avantajı ajaxın gruptan çıkmayı garantilemiş olması. gelip burada 3-4 atıp dururlar mı yoksa eğlenerek mi oynarlar bilemem. besiktas en kolay ucl grubunda bile 0 çekecek. bide hiç utanmadan önceki seneler galatasarayla akıllarınca dalga geçmeye çalışırlardı. ulan galatasaray psg ve realli grupta bile herkesle kafa kafa oynadı ve 0 çekmedi. galatasaray ucl gruplarından tam 7 kez çıktı. 5 kez çeyrek final oynadı. 1 kez ise yarı final oynadı. bjk kaç kere oynadı? soruyorum.

şampiyonlar ligi zor bir arenadır. bütçesi kısıtlı olan biz ve bizim gibi takımlar için hiç kolay olmayan bir arenadır. ama ne varki fbjkliler kendilerine bakmadan başkasıyla dalga geçmeye çalışırlar. kedi ulaşamadığı ciğere murdar dermiş. siz onu bunu boşverin perşembe günü kavgalımız olan marsilya ile oynacağız. ora da türk hakemleri yok. adaletli bir maç olacak. yaşar kemal uğurlu gibi çifte standart uygulamayacaklar. gsli oyuncu itince faul çalıp marsilyalı oyuncu itince faul çalmayıp vara çağırmamazlıkta yapamaz. çünkü orada futbol saha da oynanıyor. masa da değil.
ajax'a 1.25 oran verilen maç.
500 lira basıp 625 lira alınabilir aslında.
Beline kuvvat ajax.

Çok pis sikiş döneceği düşünülen yer.
beşiktaş ın tek şansının ajax ın kazanmak zorunda olmaması olduğu maçtır. eğer ajax grubu 6 da 6 ile bitireyim derse ve eğer ki dortmund lizbon maçı es kaza berabera falan biterse beşiktaş grubu 0 puan ve eksi bilmem kaç averaj ile bitirecek demektir.

gönlüm bundan yana değil açık söyleyeyim. ancak yukarıdaki senaryo gerçekleşirse yani beşiktaş bu akşamda kaybeder ve dortmund un işi son maça kalırsa allah beşiktaşlı dostlarımıza sabırlar versin. bir kısmı yıllardır fenerbahçe 0 çekti diye konuşur dururlardı. oysa ki o sene bizim gruptan çıkan 2 takım ( barcelona ve leverkusen ) yarı final oynadı. hatta leverkusen yarı finali de geçip final oynadı barcelona da madride uzatmalarda mı ne kaybetti de finale çıkamadı. bunu hiç göz önünde bulundurmadan dalga geçip durdular ama gülme komşuna illa ki gelir başına..
Gibson kardeşim haklı Fenerbahçe ile çok dalga geçilmişti o dönem başımıza gelmese bari.
Beşiktaş gol atıp goller kaçırdı. ilk yarıda. Fenerliler endişeli.
ajax skoru bir anda 3-1 falan yapabilir. o derece çok rahat pozisyon buluyorlar. gruptan cıkmayı garantilemişler. yoksa çok daha farklı bir ajax olurdu. maç kafa kafaya geçiyor. bjk bulduğu pozisyonları atmalı. yoksa ajax acımaz.
görsel
Ben bu zamana kadar Sergen'i çok eleştirdim hala da eleştiriyorum ama oyuncu grubunun lakaytlığı beni çileden çıkardı bu akşam.

Dakika 90+3 bi tanesi içeri orta kesmiyor, kendi aralarında pas yapıyorlar. Amaç hocayı göndermek galiba. Hoca gider ama sizden de gidenler olur elbet.

Aptal herifler.
larin'in piç ettiği maç. ilk yarıda saç baş yoldurtan pozisyonlardan en azından 1ini gole çevirip devreye 2-0 ile girseydik farklı bir maç izleyebilirdik ikinci yarıda.
hayal dünyası bitti gerçeklere dönelim dolar kaç oldu hacı ?
Türk takımları hiç bir zaman cl şampiyonu olamayacak.. bu bir döngü
allah belanızı.. bıkmadınız ülkeyi rezil etmeye.

ancak şikeyle şampiyon olun.
beklendiği gibi neticelenen maçtır. siz anca entry eksileyip goy goy yapın anasını satayım. bizim takımlara şampiyonlar ligi 2 gömlek fazla geliyor..

diğer maçta beklediğime yakın bitti. lizbon beraberlik çıkartır diyordum ama yenmiş dortmundu. şimdi dortmunda son maçta bol gollü bir galibiyet + ajax ında farklı lizbon galibiyeti lazım. aradaki fark çok fazla ama adamlar bir ümit deyip toplarıyla tüfekleri ile saldıracaklar hadi çıkın işin içinden çıkabiliyorsanız..
Cikamiyorum suradan.
Ulan larin kufurlari kifayetsiz biraktin.

görsel
güncel Önemli Başlıklar