bugün

hoca efendi hazretlerinin cenazesine gelen 3 milyon 258 bin 392 kişiyi görünce vuku bulan hadise.
Biz 19 mayıs 1919'dan beri irkilmiyoruz.
O sizin hüsnükuruntunuz, ne sizi ne şeyhinizi ne de düsuncelerinizi siklemiyoruz.
yarın iron maiden konser vermeye gelse daha büyük kalabalık toplar.
ama sizi de anlıyorum. kalabalık organizasyonlara özeniyordunuz. cenaze bile olsa fırsat çıktı diye seviniyorsunuz. bir bütün saplar toplandık toplandık diye şarkı söylemediğiniz kaldı. onu da yapın rahatlayın.
20 milyonluk istanbulda mı?

Bir daha hesap edin şimdi... laikçiler niye ne kadar irkilsin korksun.
Oğlum kutuplaşmadan duramıyor musunuz? Cenaze bu cenaze, gayet insani normal bir olay yani...
evet, 24 haziran da türkiye avrupa'nın afganistan'ı olduğunu tescil etmiş oldu.
20 milyon istanbulda mı var?

Nasıl yani ya, Led ışıklı başkanınız 4 milyon kişiye ayrım mı yapıyor?

(bkz: 16 milyon için çalışıyoruz)
yazık kimin laikçisiyse.
o kalabalikta birbirine dayayan yobazlar daha cok irkilmisler gibi geldi bana ama siz gene daha iyi bilirsiniz.
Yahu 50 milyon olsa ne farkeder,dolarm ı düşecek, abdyi mi yenecez, batık ekonomimi kurtulacak?
3 milyon lgbt olduğunu öğrendik. meğerse badeci doluymuş ortalık. şimdiye kadar şeyhinin badesini içemeyenler üzülmesin bu ülkede şeyh bitmez. gelmiyor ki bir Atatürk hepsini assın.
biz ekrana babanız her çıktığında "şimdi ne olacak?" acaba diye irkilip dolar takibine giriyoruz. 24 hazirana bağlı bir olay değil bizim irkilmemiz. her gün biraz daha kaosa sürükleniyoruz sayesinde, sayenizde. irkilmemiz sizlerin de başınız yanacak ona olan bu tutkunuzdan sizin adınıza irkiliyoruz biz. hala anlamadınız.
irkilmekten ziyade şöyle bir kahkaha attım desem daha doğru olur.

Resmen Arabistan ve iran'dan halliceydi.

Kötü imaj oluşturdu....

Pehhh....
(bkz: küsuratlı sayı vereyim salladığım anlaşılmasın)
irkilme mi puhaha
Bu ülkede Müslüman oranı %20 bile değil bunu gördüm sadece.

Diğer %80 inanmayanlar ve insan tanrıları olanlar.
Ulan memleket ne halde, millette ne hezeyanlar var.

Bizim belimiz kolay kolay doğrulmaz.
enflasyon yine durmamış cenazeye katılanların sayısını da etkilemiş.
irkildik evette irkilmemize neden olan şey bilgi çağında cahil kalmayı özellikle seçen 3 milyon insan olduğunu görmemizden. Kadını adamdan saymayan tipler bu ülkede ancak kendileri gibi beton kafaları etkileyebilir. O etkilenenlerin sayısı fazla işte bak ondan irkildik o doğru...
sorarsan irkilmiyorlarmış, yalancılar kuyruğunuz bile titriyor, biz işte böyle dağınık görünürüz lüzum ettiğinde toplanıveririz.
Valla bir laikçi olarak zerre s*kimde olmayan mevzudur. Kurtuluş savaşı vermiş bir neslin torunuyum ben. Hiçbir şey korkutamaz beni.
El, etek opeceginize azicik sorgulayin... Ders alin gecmisinizden ve bilimin yolunu tutun. Yil olmus 2022...aq.Biz herkes ilimin isigindan yararlansin diye mucadele ederken siz neden israrla seyhlerinizin sizin sirtinizdan sizi ezerek nemalanmasini saglamaya calisarak bizi karanliga dogru surukleme gayretindesiniz??? Ya aydinlik ya da karanlik... Tercih etmeden once sorgula... Azicik...
recep ivedikten bir replik: saydın mı lan? say lan.
yok 300 milyon kişi katılmış cenazeye a.q.
laikçi olarak dünyada 1 kişi kalsam bile irkilmem.
"kadınların araba kullanması haramdır" diyen birisinin cenazesi kalabalık ise,
eğer bu doğru ise, yani gericilik destekçisi ise,
bu toplum ve bu ülke hakkında fazla iyimser düşünüyorum,
demek ki bu toplumdaki cahil, beyni yıkanmış, boş, zavallı, aptal, gaflete düşmüş insan sayısı düşündüğümden daha fazla ve daha tehlikeli anlamına gelir.
cenazeden nasıl böyle bir çıkarım yapılıyor anlamadım. Allah rahmet eylesin, seveni de varmış. Ama bunun laiklik kısmını gerçekten anlamadım. Sayı olarak çoğuz mu diyorsunuz. Biz de inkar etmiyoruz. Ama sayıca üstün olanın diğerlerini küçük görme, laf çakma hakkı nereden geliyor? bu arada ben laikçi vs. değilim. hatta muhafazakar sayılırım. ama bu üslubu anlamıyorum.