Advertisement

 1. 1.
  sadece hırsız değil; çözüm süreci adı altında pkk'nın kat ve kat güçlenip yeniden dirilmesine neden olanlar, türk silahlı kuvvetleri'ne karşı feto ile birlikte kumpas kuranlar, fetocu teröristlerin sınav sorularını çalmasına göz yumanlar, kozmik odayı fetocu orospu evlatlarına açıp devletin mahrem bilgilerini paylaşanlar, devletin her kademesine fetocu teröristleri dolduranlar, türkçe olimpiyatları'nda terörist başı feto'ya selam çakanlar, pyd lideri salih müslim'i ankara'da ağırlayanlar, barzani'yi onur konuğu olarak ağırlayanlar, habur'da teröristler için seyyar mahkeme kurup onları aklayanlar, fırat çakıroğlu'nun katledilmesine neden olanlar, kürdistan paçavrasını tarihte ilk kez göndere çekenler ve suriye'ye atılan haçlı füzelerinden memnuniyet duyanlara oy vermeyeceğim.

  Malumun ilanıdır.
  5 -2 ... otoriter faso kemalist
 2. 2.
  paylaşmakta olduğum hissiyattır. yalnız şöyle bir sorun var ki şu yazıyı okuyan iktidar yalakalarının gözlerinde chp amblemi canlanıyor şu anda. bu mantarlara göre bunların tamamını yapan kılışdar. ve buna inanıyorlar gerçekten çok acayip..
  5 -1 ... mel mel bakan gibson
 3. 3.
  kurdistan pacavrasi mi?

  o kurdistan pacavrasi dedigin kuzey irak kurt federe devletinin bayragi. akill ol. baska milletlerin bayragina saygi duyacaksiniz.
  -4 ... dr harleen quinzel
 4. 4.
  bence hiç alaya alıncak bir durum değil. bir gün senin de canını malını çalarlar o zaman anlarsın.
  1 ... true