1. 1.
  Tayyip'in gidici olduğunu anlayan makarnacı aktrollerin çaresizliğidir.

  Öyle bir sıkıştılar ki... meral akşener'e fetöcü çamuru attılar tutmadı. Muharrem ince'ye biracı dediler, halk itibar etmedi. Saadet partililer temel Karamollaoğlu'nu istemiyor dediler herkes kahkaha attı. Doları dış mihraklar yükseltiyor dediler kimse siklemedi.

  Pis, iftiracı, çamura endeksli siyasetleri tutmuyor artık. Aktrolleri ciddiye alıp laf anlatan bile kalmadı, herkes taşak geçiyor.

  Çıldırın çıldırın Tayyip için çıldırın. Yolcudur Abbas bağlasan durmaz, hadi bakayım makarnacılar, yandan yandan.
  11 -4 ... alkolik oldum
 2. 2.
  24 haziran 2018 seçimleri aktroll çaresizliği
  4 ... bozkurt toros
 3. 3.
  %100 kazanacaklarına inandıklarını beyan ediyorlar. neye dayanarak beyan ediyorlar ? eski seçimleri kazanmalarına. ancak unuttukları bir şey var ki referandumda hayır çıktı aslında. mühürsüz zarflar ile evete döndürdüler ancak her seçimde bunu yapamayacaklarını da biliyorlar. istanbul ve ankarayı neredeyse kaybetti akp. evvelden yüzde 50 nin bayağı bir üzerinde alıyordu bu iki şehirde. şu anda yüzde 40 lara kadar indi oyları. erken seçime gitmeyip ne yapacaklardı ? her geçen gün seçmen kaybediyorlar 2019 a kadar dolar 5 lirayı geçecek ekonomik kriz iyice büyüyecek sıcak para da gelmiyor artık. bir taraftan chp bir taraftan meral akşener çıktı pabuç pahalı artık. risk aldılar erken seçime gittiler ama bu da onları kurtaramayacak. 2.tura kalacağı garanti artık 2.turda chp ve iyi parti hatta doğudaki oy verecek olanlarda bir tarafa yüklenirse 2.turda seçimi tamamen kaybedebilir bile. fazla zaman yok göreceğiz hep beraber.
  9 -3 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  25 haziranda hepsi bu halde olacaklar.

  24 haziran 2018 seçimleri aktroll çaresizliği
  2 ... forza antalyaspor