bugün

kaldığı yerden devam edecek karşılaşma.
10 saatlik (bkz: 23 haziran 2010 nicolas mahut john isner maçı)'nın bitmemesi nedeni ile ertesi güne sarkan maç.
22 haziranda başlayan maç.
başlamış olan maçtır.*
ilk oyun isner'in 60-59 oldu,
muhtemelen mahut birazdan skoru 60-60 getirecek.
bende birazdan işten çıkarım artık gerisini yaklaşık 40-45 dakika sonra evde izlerim.
(bkz: üst olur)
hala devam eden maç. ne enerji varmış arkadaş. geçecek olan bir tur daha gidemez herhalde. karşısına gelen kaç gün dinlenmiş olarak gelecek.
tenis maçı olmakdan çıkmış hafta içi hergün deniz yıldızından önce başlayan dizi.

(bkz: yuh artık bitsin şu maç)
adamların beyni bulandı valla az önce bir tanesi servis atarken düşüp bayılıyordu az daha.
ace'lerin 104'e 98 olduğu karşılaşmadır.
ısner 61-62 öne geçmiştir.
vay anasını arkadaş bugünde bitmez bu maç diyorum.
mahut 0-30'la servis kırmaya çok yaklaşmışken ısner arka arkaya 4 müthiş vuruşla servisini kırdımamıştır. "hadi mahut" dediğim maçtır.
mahut parçalar inşallah diyorum. bugünde bitmezse ikisini birinci yaparlar.
(bkz: 40 gün 40 gece düğün)
john isner'ın son seti 70-68 kazandığı maç olmuştur.
an itibariyle tarihi maçın son seti 70-68 sonuçlanmıştır ve john isner maçı kazanmıştır. tebrik ederiz efendim, çok beklemiştik. iki tenisçiye de helal olsun demekteyiz.
(bkz: aha bitti lan)

isneri tebrik eder mahutun üzülmemesini dileriz. ikisine de helal olsun.
herkes mahut'tan beklerken isner'in kazandığı karşılaşma. söylenecek söz çok aslında. bu maç için kazanan ve kaybeden kavramlarının pek bir önemi yok. bu destanı birlikte yazdılar. şimdi merak ettiğim ise john isner'in bugün 2. tur karşılaşması yapıp yapmayacağı.
resmi olarak, john isner'in kazandığı bir karşılaşma olmuştur. destan yazdılar ve bu maçı beraber yarattılar.

yamulmuyorsam, 1 saat sonra john isner 2.tur maçına çıkacak.
(bkz: şaka gibi ya hu)
(bkz: ağladım)
(bkz: galiptir bu yolda maglup)
bitmemesi gereken maçtır. ne kadar alışmıştık halbuse.

(bkz: son şakasını yaptı)
(bkz: bu defa güldürmedi)
isner'in hakederek kazandığı maçtır. kolay mı lan 70 kere öne geçtiğin maçı kaybetmek. *
maç o noktaya geldikten sonra kaybeden tenisçi kardeşimizin günlerce gözüne uyku girmyeceğini düşünsek bile bunun olmayacağını ve bundan sonraki maçlara bakacağını düşünebiliriz.
eve bir hevesle gelmem ve ntv spor'u açmamla birlikte bittiğini görmemle hüzünlere yol aldım. ulan 3 gündür oynuyorsunuz, 1 saat daha oynayamadınız mı?
(bkz: 22 23 24 haziran 2010 mahut isner maçı)
güncel Önemli Başlıklar