bugün

galatasaray ın kazanacağı maç.
beşiktaş evinde vasat gs ye mi kaybedecek güldürmeyin.sahasında karabüğü 90 + da 1-0 la geçen takım kartaldan 2 gol yer garanti.bjk 2 gs 0 veya 1 sonuç budur.
bilet fiyatlarının maşallahı var.

http://www.habergzt.com/b...iyatlari-aciklandi/17385/
24 eylül 2016 beşiktaş muslera maçıdır.

önce onu bi düzeltelim, zira beşiktaş son 5 yıldır galatasaray'a değil muslera'ya karşı oynuyor.

nasıl bir allahsızsa galatasaray'ın kalan 10 futbolcusunun açığını kapatıyor...
Ne zaman bu maç için yorum yapsam allahsizlik etme diyorlar skor tahmini yok ama Beşiktaş alır bence.
Haftayı 3 puanla kapatan galatasaray'ın maç için geri sayıma başladığı karşılaşma.
her derbi maçı gibi sonucu ancak doksan dakikanın içerisindeki mücadeleyle belirlenecek maç. derbilerin favorisi olmaz. unutmayalım.
Bu Beşiktaş lı mallar yine başladı bık bık konuşmaya. Ulan kupa maçında koyduk mu? Koyduk. Yemin ederim balık hafızalı bunlar, insanda bi utanma olur. Her maç öncesi aynı muhabbet. Bi siktirin gidin bi susun ne yarrami yiyorsaniz yiyin. Yemin ediyorum ezik insan da ezik takım da cekilmiyor.
gerizekalıları paratoner gibi başlığına çeken maç. 30 puan fark yediğin takım var karşında. büyüğünle kendini kıyaslarken bunu bil istedim.
maçın skorunu şenol hocanın kurduğu kadro belirleyecektir.
Cenk ve taliska atar iki bir alırız.
Bjk lilerin şimdiden salladığı yok efendim bjk kadro güçlü yok efendim kupa maçında daha iyi oynadı.
(bkz: 2 yıldız plsss)
beşiktaş'ımın koyup geçeceği mücadele.

gs nin en büyük handikapı süper kupada bunları penaltılarla yendik, kesin yeneriz diye düşünmeleri. aslında böyle düşünmelere çok güzel.

beşiktaş'ın süper kupa kadrosundan en az 5-6 oyunca farklı olacak. yani yedek değil as kadro sahada olacak.
talisca, gökhan inler, caner erkin, gökhan gönül, adriano, aboubakar.
o maçta tosic sol bek oynamış, kadroda düşünülmeyen necip stoper oynamıştı.

gs nin en büyük kozu muslera başka da bir kozu yok.
gs kadro ve oyun bakımından beşiktaş'ın yanına asla yaklaşamaz. 3-0 biter diye düşünüyorum.
Iyi olan kazansın dediğimiz karşılaşma. Yalnız fiko başgan yabani, medeniyet nedir bilmeyen tinercileri maçtan önce bir eğitimden geçirse fena olmaz hani. sonra 79.000 kişi sahaya girmeye çalışıyorlar felan..
Cimbomun saplayacağı maçtır.
Bjk li futbolcuların tribünlerde birbirlerinin kafasına flama vurarak kavga edip, sonra da suçu gs li bir futbolcuya atacakları maç olabilir.

Daha önce yaşandı bu. Tribünde birbirlerine girdiler, sonra da bizi melo kışkırttı dediler.

Melomuz olsa hiç endişe duymazdim bu maç fakat melo gibi bir oyuncumuzun yokluğu ve defansinizin sıkıntılı olması galip gelme konusunda pek de olumlu bakmayı saglamiyor.
iyi bir hakem yönetimiyle galatasaray" ın kazanma şansının olduğu maç. derbilerin favorisi olmaz. unutmayalım.
fetösaray en az 3 yerse öpüp başına koysun. vodafone arena'da yeni beşiktaş rahat kazanır.
deplasman yasağının kaldırılmasından sonra oynanacak ilk derbidir.
beşiktaşın favori olduğu maç. bjk bizim 2012 2013 yıllarındaki fatih terimli dönemimizdeki gibi oynuyor. vodafone arenanın payı var tabi. ama bizde böyle maçları severiz dur bakalım. ya bjk kazanır ya da galatasaray. berabere bitmez.
Galatasaray'ın 2-0 alacağını düşündüğüm maç. Umarım güzel sorunsuz ve sadece sporun konuşulduğu bir derbi olur. iddiaya girdim kazanan ben olurum inşallah.
Caner erkinin kırmızı kart göreceği ve Galatasarayın 2 farklı galip geleceği maç.
Senol gunes in onunde saygiyla egiliyorum fakat kazanan galatasarayimiz olacaktir.
2/1 Galatasaray yener.
Şu maça objektif olarak bakan insan bile beşiktaşın kazanmaya yakın olduğunu görür, favori beşiktaş.