1. 1.
    Tez zamanda atlatması en büyük dileğimizdir. Siyasal farklılıklar olsa da o istanbulun reisidir.

https://mobile.twitter.co.../1319926553023840256?s=24

Açık ve net evet
    16 -12 ... chessplayer
  2. 2.
    şahsımı hiç üzmeyen durumdur. allahın hikmetinden sual sorulmaz o en iyisini bilir..
    10 -43 ... frank lucas
  3. 3.
    Gecmis olsun umarim bir an önce atlatır.
    7 -2 ... atlant isten gelenadam
  4. 4.
    Geçmiş olsun. bu gibi durumlarda siyaset yapmaya calışan böcekler az ötede oynayın.
    6 -4 ... nimesay acarak
  5. 5.
    Köpekler istedi diye atlar ölmez.
    Geçmiş olsun başkan, bir an önce sağlığına kavuşman dileğiyle.
    15 -10 ... alkolik oldum
  6. 6.
    birtakım götlerde kına görmemize neden olacaktır. kınanız bol olsun ama o pis götünüzü boşuna gösterdiniz yine !..
    13 -2 ... teflon
  7. 7.
    Aktrollerin zevkten dört köşe olmasına sebep veren olaydır.
    Ne demişler; gülme komşuna, gelir başına.

Geçmiş olsun, tez zamanda da atlatsın başkanımız. Akp’ye büyük fark atan adam covid 19’a boyun eğer mi? Hiç ama hiç sanmıyorum.
    10 -4 ... queenn of darkness
  8. 8.
    Allah şifa versin geçmiş olsun bir an önce atlatır inşallah. Evet.
    10 -1 ... oytunkaran
  9. 9.
    Ekrem'in Ne özelliği var ki diğer vatandaştan, hı? iett Tıklım tıkış, maskeli ve 50 cm sosyal mesafede yolcu taşıyorken hemde? O otobüslere, o metrobüslere vb her gün binmek zorunda olan anne babalar var...
    4 -11 ... vaftiyizci yahya
  10. 10.
    antalyanın chp li belediye başkanı muhittin böcek de corona oldu, ağustos ayında, hala daha sağlığına tam olarak kavuşamadı.

şimdi size komplo teorisi, kıyamet senaryosu yazıyorum. (gerçek değildir, benim uydurmamdır)

şimdi, sağlık bakanlığı, hastaneler, başhekimler herşey bunların elinin altında, kendi emirlerinde. özel hastanelerin tamamı eminenin, nereye gidersen git sıçtın.
    muhittin böcek hastaneye yatırıldı, göklerden gelen bir kararla, tedavisi tam anlamıyla yapılmadı, biraz sürünsün görevinin başına geçemesin diye işi savsakladılar, ağırdan aldılar, sonra durum ciddileşince, olay kontrolden çıkınca, yazıyla üç buçuk rakamla 3,50 atmaya başladılar, şimdi büyük çabalarla adamı hayatta tutmaya çalışıyorlar.
    aynısını imamoğlu'na (doğrusu imamoğlu'ya) da yapacaklar, çünkü kaybedilen istanbul büyükşehir belediye başkanlığı amkparti için açılmayan şemsiyedir.

şimdi, hadi lan ordan diyenleriniz de olacaktır, aynı covid19 a 1000ali yıldırım da yakalandı, 1 haftada kurtardılar. neden böyle oluyor? düşünmek lazım...
    7 -3 ... toyboxtan cikan oyuncak