1. 1.
    Galatasaray'ın seri galibiyet serisine başlayacağı maçtır.
    2 -1 ... gina carano
  2. 2.
    erzurum'un saplayacağı maçtır. umurumda olduğundan değil ortam gerilsin diye yazdım.
    3 -2 ... kinamiyo takao
  3. 3.
    Cimbom’un şişlere cağ Kebabı saplayacağı maçtır.
    Skor tahmini: 1-3
    -1 ... alkolik oldum
  4. 4.
    ben fatih hocamıza güveniyorum. neden mi? malım ben, çomarım ondan.

neyse maç tahminim deplasmanda galatasarayın işi zor çünkü hocamızın elinde 200-300 milyon yuroluk takım mı varda koskoca erzurumu yenebilsin?
    defansa 20 topçu, 8 orta sağ, aslında 3 te sağ kanat alınsa onları da defans için kullanırdık, neyse 38 yaşında 5 forvet ve 3 forvet arkası transferinde tamamlanmazsa siz galatasarayın koskoca erzurumu yenmesini bekliyemezsiniz.

ney? her sene onlarca transfer mi yapılıyor zaten? hee olacak tabi, komisyonu nereden alacak sinyor onlarca transfer olmazsa.
    3 ... narcomedian
  5. 5.
    Galatasaray’ın Fenerasyona karşı Da Mücadele edeceği maç.

Galatasaray’ın en az 1 golü gözün Üstünde kaşın var denilerek iptal edilir.
    1 -3 ... mb isimli cocugun anilari
  6. 6.
    Erzurum'un zayıf rakibine acımadan miyavlatacağı maç.
    2 -1 ... the fistingci sahap
  7. 7.
    erzurumun zayıf rakibine hiç acımayacağı maçtır. en az 4 go bekliyorum erzurumdan..
    3 -2 ... frank lucas
  8. 8.
    Gol ulan. Evet.
    -3 ... mb isimli cocugun anilari
  9. 9.
    galatasaray 1-0 önde fakat daha maç 25. dakika'da, hala umut var. erzurumspor alır bu maçı.

edit 1 : 1-1 oldu maç, erzurum penaltı'dan attı. helal olsun çocuklar, böyle devam edin ! alırsınız siz bu maçı ! siz böyle çok maçlar gördünüz !
    4 -3 ... ichbinkerem2006
  10. 10.
    Babel in Yapmış olduğu bariz faul ile kazandığı top gol oldu. Ne hakem ne var gördü. Yazık.
    2 ... judas