1. 1.
  eskişehir atatürk stadında saat 20:00 da başlayacak maçtır. 24 ekim 2007 besiktas liverpool maci nın yıl dönümüne gelmektedir.
  1 ... 3 puan icin geldik
 2. 2.
  Sivok, Ferrari ve Ernst'ten yoksun olarak maça çıkacak Beşiktaş için zor olacak bir karşılaşma.
  Eskişehir'in etkili hucumcuları,,taraftar desteği ve Beşiktaş'ın Avrupa maçından yorgun dönecek olması sebebiyle iddacılar için banko 1 diyebileceğimiz bir maç.
  -1 ... gusuroglupilavcisi
 3. 3.
  beşiktaşın 3 önemli cezalı oyuncusu olmasıyla birlikte tahminimce eskişehirin beşiktaşa ağır bir yenilgi tattıracağı maçtır.
  -3 ... ultrain
 4. 4.
  eskişehirspor da sakatlıkları nedeniyle youla ve ümit karan ın forma giyemeyeceği maç.

  edit: diğer sakat: serdar kart cezalıları : ragıp ve bülent ertuğrul

  beşiktaş : ernst sivok ferrari kart cezalısı.
  ... 3 puan icin geldik
 5. 5.
  eses taraftarının maç öncesi "şehitlerimiz için toplanıyoruz" adıyla şehirde yürüyüş yapacağı, maç öncesi trübünde yine akıllara kazınacak bir koreo şov yapacağı ve inşallah eses'imizin beşiktaş'ı yeneceği maç olacaktır...
  1 -2 ... alikula
 6. 6.
  skorunu mustafa denizli'nin belirleyeceği mücadele olacaktır. beşiktaşımız adına handikap gibi görünen eksikler eskişehir açısından da pek farklı değildir. bu yüzden bu maçın skorunu kestirmesi ciddi bir hal alıyor.

  mustafa denizli yarın, stoperde toraman ve kaş'tan başka alternatife sahip olmadığı için o bölümü bu ikiliye teslim edecek. sağ beke her zamanki gibi ekrem dağ sol beke de bu seferlik yorgun ibrahim üzülmez yerine ismail köybaşını koyacaktır. ön libero mevkiinde ki -beşiktaş'ta böyle bir mevki yok- fink ve uğur inceman'ı tercih edeceğini düşünüyorum. ileri alanda tabata, serdar özkan ve bobo'yu seçip önüne de nobre'yi monte ederse bu beşiktaş ortasahayı hem kalabalık tutar hem de bol pozisyon bulur.

  ama sevgili mustafa denizli, asla bu kadroyu sahaya sürmez. çünkü birileri yanılmalıdır! bu sebepten sevgili denizli yarın ciddi sayıda maç eksiği olan erhan'ı * sağ beke koyup, ortasahayı uğur-ekrem ikilisine terkedecek ve 65'te fink'i uğur inceman'ın yerine oyuna sokacaktır. sonra de benden ağız dolusu küfürü yiyecektir haliyle! başıma gelecekleri bildiğim için yarın olmadan peşin peşin söyleyeyim dedim bunları...

  umarım mustafa denizli yarın beni yanıltır da sakatlıklar sayesinde zorunlu olarak bulduğu doğrulardan vazgeçmez.

  yusuf mu? umarım hala sakattır!
  2 ... melankolik
 7. 7.
  es es taraftarının maç öncesi şehitlerimiz için yürüyüş yapacağı doğru ise, ikinci planda kalması muhtemel maçtır. böyle bir durumda çarşı'ya yakışan es es ile birlikte bu yürüyüşe katılmak ve her zamanki duyarlılığını göstermektir. sahaya bakacak olursak her iki tarafın da önemli eksiklerle çıkacağı maç olacak ancak eskişehirspor'un eksikleri çok daha kritik ve hayati. almanya'dan moralli dönen beşiktaş'ın sanıldığı kadar zorlanmayacağı maç olma ihtimali yüksektir.
  1 ... nicolai hel
 8. 8.
  karakartalların galip gelerek çıkışını sürdüreceği maç.

  bu arada eskişehir bjk'yi en son 1978 yılında yenmiş. heralde fb'nin türkiye kupasını aldığı dönemlere denk geliyor. iki takım arasında oynanan son 17 maçın 14'ünü bjk kazanırken 3 maç da berabere bitmiş.

  eskişehir'de youla, ümit karan, ragip, bülent, serdar, alper eksik.

  beşiktaş'ta ise cezalı, sakat ve götürülmeyenler dahil eksik listesi şu:

  sivok, ferrari, ernst, yusuf, holosko, batuhan ve rıdvan. delgado zaten ocak'a kadar yok.

  tam kadro bir es-es bu kadar eksiği olan bir bjk'den puan alabilirdi ama bu şartlarda zor. beşiktaş fb- gs derbisinin olduğu bir haftada 90+ bilmem kaçta da olsa gol atıp bu maçı alacaktır. banko 1'cilere başka maç öneririm.

  (bkz: beyaz ulan)
  3 -1 ... leblebi tozunun hastasiydim
 9. 9.
  es es seyircisi bir de (bkz: sevdan bir ates) koreografisini yaparsa tadından yenmeyecek maçtır.
  1 ... nicolai hel
 10. 10.
  stattan izlemek için bugün eskişehir'e gideceğim maçtır. eskişehirspor'u geçen yıl iki maçta da yenen beşiktaşımızın seriyi devam ettireceğini düşündüğüm maç.

  (bkz: siyah ulan)
  3 ... rabbit