bugün

bir galatasaray lı olarak büyük ihtimal gidecek oldugum maç, kaçırmamak lazım.
çarşı, liverpool'a karşı.
çarşı vs kop
maçta muhakkak beraber yürüdük biz bu yollarda söylenmelidir. *
sonucunu tahmin etmenin çok da zor olmadığı maç.
evet sonucunun tahminden öte belli olduğu maç; beşiktaşın terinin son damalasına kadar mücadele edeceği ve liverpool un inönüden boynu bükük ayrılacağı maçtır. *
çarşı nın değil de beşiktaşlı futbolcular ın oynayacağı maç.*
beşiktaş'tan yeni bir barcelona zaferi beklediğimiz maçtır.
gerçekçi olmak gerekirse beşiktaş'ın o zamana kadar kendi içindeki problemleri çözmezse galibiyetin hayal olacağını düşündüğüm maç.
eğer kaybederse uyuz bir karşılaşma olur,son dakika golu, hakem karaları, şanssızlık falan..
bir diğer benzeri maç da fenerbahçe-inter maçı olabilir..
beşiktaşımızın ne yazık ki bana öyle geliyor ki tutunamayacağı maç olacaktır.*
defansif oynayan be$ikta$in yine defansif oynayan liverpool'a kar$i oynayacagi mactir. gerci liverpool be$ikta$la oynadigindan dolayi ofansif oynayabilir fakat be$ikta$'in gol atacagini tahmin edilmeyen mactir.
Galatasaray'ın Olimpiyat stadında 3-2 yendiği liverpool'u bu sefer siyah-beyazlı temsilcimizin 3-2 alacağı bir maçtır.
'beşiktaşın hiç şansı yok,kesin yenilir'diyen arkadaşlarımın inadına sonuna kadar iddalı olduğumuz konusundan taviz vermediğim ve uğruna ayrı ayrı sigarasına iddaasına girdiğim,yeni açık tribününde yer alacağım maç.
liverpool için hayati öneme sahip maç.
dü$ünün artık sonuç ne olur.
liverpool un torres i istanbul a getirmediği maçtır.
yenilmenin değil sahadaki mücadelenin önemli olduğu maç.

beşiktaşımın yenilme ihtimali çok yüksek lakin bize bir ışık göstersin.
çarşıya gelince gösterecekler dünyanın en iyi taraftar grubunu tüm dünyaya göstereceklerini umuyorum.
hadi bakalim.. allah karakartal in yardimcisi olsun. evsahibi olmasinin avantajiyla 3 puani alir insallah.

tanim : aksama besiktasin liverpool ile oynayacagi mac.
beşiktaş için şampiyonlar ligi kader maçı. beşiktaş'ın canı gönülden kazanmasını dilediğim karşılaşma, bir galatasaraylı olarak çarşı trübünü'nün, liverpool için hazırladiği tezahüratları merakla beklemekteyim.
tüm hücrelerimle aksini dilememe rağmen liverpool' un fena kazanacağını düşündüğüm
maçtır.
maçtan sonra ekleme: tahminimden ötürü şahsıma fena kapak olan maçtır. beşiktaş
kazansın da bana kapak üstüne kapak olsun.hah,şimdiden rövanş maçı için tahminde
bulunayım. tüm hücrelerimle aksini dilememe rağmen liverpool' un fena kazanacağını
düşündüğüm maçtır.
BEŞiKTAŞ IN ALMASINI iSTEDiĞiMiZ EFSANE MAÇ. HER NE OLURSA OLSUN SONUÇ ORADA OLMAK VAR iŞTE. HANi YENSEN DE YENiLSEN DE TARAFTARIN SENLE HESABI. *
çarşı'nın çok iyi hazırlandığı görsel ve kulakları sağır edecek tezahüratlar yapacağı maçtır...

Skora, sonuca aldırmadan, yine ve hala her şey Beşiktaş için...

yeni bir desibel rekoru kırmak mı?

neden olmasın?

skor ne olursa olsun futbolun beşiğinden gelen liverpool'a bir takım nasıl desteklenir?, futbol aşkı nedir? ve bir taraftar topluluğu neler yapabiliri en güzel şekilde kafalarına mıh gibi çakacağımız maç...

(bkz: kartal gol gol gol)

not: kapalı üst göbekte yer bulabilmek için 21:00 den önce tribünde yerinizi almanız gerekir... yoksa tek ayak üstünde maç izlemeniz muhtemel...

Orjinal; http://www.youtube.com/watch?v=S7Inv49Ghr8

Çarşı; http://www.youtube.com/watch?v=qen-OMHQ_SM&eurl=
galip gelmesi halinde beşiktaş için 2007-2008 sezonunun yeniden başlayacağı maç olacaktır. ligde trabzonu 2-0 dan 3-2 yenip iddiayı sürdürmenin akabinde şampiyonlar liginde ingilizleri de yenmenin morali camiayı feci gaza getirecektir. işte bu tüm beşiktaşlıların ortak dileği. gelelim gerçeklere. marsilya ve porto maçları öncesi ruh halimi düşünüyorum da bu akşam ne yazık ki umutlu olamıyorum. ilk iki maçında sıfır çekmiş ve gol dahi atamamış bir beşiktaş. ve sadece 1 puanı olan, galip gelemezse hatta yenilirse cadı kazanı gibi kaynayacak olan şampiyonlar ligi şampiyonu liverpool.
tüm bunlar hesaba katıldığında beni umutlandıran tek şey maçın inönü de olması. anlayın artık siz gerisini.
Beşiktaş'ın 3-0 yenileceği maçtır.
(bkz: kehanet sıçtım)

mutluluk editi : iyi ki sıçmışım...
muhtemelen beşiktaş'ın tecrübe, liverpool'un puan yada puanlar kazanacağı maç olacaktır. liverpool; beşiktaş'a nazaran gücü kalitesi belli, şampiyonlar ligi tecrübesi yüksek olan bir takımdır. gerçekleri söylemek gerekirse beşiktaş'ı zorlu bir mücadele beklemekte olup, tüm türk takımlarına olduğu gibi dualarımızın beşiktaş'ın kazanmasını yönünde olacağı müsabaka.

edit: beşiktaş'ın yaldır yaldır kopup geldiği karşılaşmadır. sahadan liverpool'u silmiştir. helal olsundur. "allah dualarımızı kabul etti" diyebileceğimiz maç. şuan için 1-0 beşiktaş'ın üstünlüğü ile devam etmektedir. lan bastırın biraz daha 2 olsun.
son günlerin hatırına beşiktaş'ın liverpool'a çakmasını tüm kalbimizle dilediğimiz maç.
kazanmak zorunda olan bir liverpool ile beşiktaşımızın maçıdır. fernando torres sakat oldugu için istanbul'a getirilmemiştir. yoksa babasının hayrına kimse en iyi forvetini hele ki kesin kazanmak zorunda oldugu bir maçta kadro dışı tutmaz.