bugün

Bu kızı hasbelkader alacak geri zekalı adamın her gece bu kızı sikmesi, hatta sikmeside değil bayağı iyi sikmesi lazım ki 24 bin liranın acısı çıksın.
Gece gece yine hesap yapması gereken kızdır.
Benim. Borcum başlayınca birkaç temiz atlet ve yün çoraplarla cezaevinin yolunu tutacağım.
taş gibi bir hatunsa, evlenilebilecek bir kişilikteyse ve aşık olduysanız 24 bin lira sıkıntı olmaz. 2 aylık maaş alt tarafı.
o paraları nerelerde yediğini faturalandırırsa ödeyebilirim, ihtiyacı olduğu için almışsa ne ala. erkeklerle yemek için aldıysa zaten umrumda olmayan tiptir.
herkes gelecekteki kocasına yüklenmiş lakin, bu kız bu kadar kyk borcu nasıl yapmış. çalışıp öder diyeceğim belli ki çok haberi dönmüş. Umarım bu haberler kötü sonuçlarını beraberinde getirmez.
bir tanıdığım vardı kyk parasıyla çeyizini aldı. sonra kocası ödedi evlendiğinde. yazık oldu.
evlenmeden önce kendisi ödemeye başlamış da olabilir lakin o sürede tamamı bitmediği için belli bir miktarını evlendikten sonra eşiyle ödeyecek olabilir.
Böyle şeyler de olabilir yani.
Ben erkek halimle babama ödetiyorum. Normal şeyler bunlar bence...
Borcu olan kızdır, Çalışınca öder..

Borcu olan kadınsa kocasına ödetir o yuzden borcu olan kızlara iş bulmak önceliğimiz olsun. Borcuyla evlenmiyoruz kendisiyle evleniyoruz.
borç yiğidin kamçısıdır.
Evlensem de borcumu kocam ödese diye düşünen kızdır.

Hahaha kız olmak çok güzel lan düşünsene dört yıl boyunca kyk parasını doyasıya yiyosun ve kocan ödüyo. Ben mi kyk almadım tabii ki bizde borç namus meselesidir. Burs da vermediler şrfszlr.
üzerine mal mülk yok ise ömür boyu ödemesede herhangi bir sıkıntı çekmeyecek olan kişidir.
Evlenince kocasına ödeteceği için pek de umrunda olmaz.
görsel
Üç yıl sonra kardeşimin olacağı olan borçtur. eşek gibi bana ödetecek başka kime ödetecek. Maaşımın yarısı oraya gidecek gibime geliyor.
Koca bulup rahat uyuyan kızdır.
yıkık bitik dökük kızdır. neden mi sevmiyorum bu hayatı . kyk borcum yüzünden.
Gece gece nasıl rahat uyuduğu Merak edilen kızdır.
bazen üzerine hala eklenmekte olan borçtur. 50 bine dayanır. aman çalışılır ödenir zamanla.
Sadece kızlar kyk alıyor artık herhalde?
Ya da bir tek kızların aileleri mi mecbur kalıyor çocuklarını kyk ile okutmaya?
Başlığınız batsın.

O hani zorlu, ne kadar pislik ve egolu insan varsa tanışacağın, işi öğreneceğin ama iş hayatına lanet edeceğin ilk işin var ya ona tahammül etmek için bahanen kredin olsun. Hem borcunu öde hem deneyim edin. Sonra güzel bi tatile çık. işte hayat ondan sonra başlıyor.
100 bin de düğün masrafı. Çeyrek milyon gitti.
Helal süt emmiş, kredi almadan tüm üniversiteyi dişinden tırnağından artırıp okumuş bir delikanlı bulup tüm borcunu ona ödetecek olması muhtemel kızdır. Allah'ınızdan bulun böyle kızlar...
neyin bedeli bu böyle adam mı öldürmüş?
görsel
Psikoloji bozar.
güncel Önemli Başlıklar