1. 1.
    sözlükçüler kutsallarımıza küfrediyor Başlığıyla yapılmış haberdir.
    Az önce Google'da sözlük hakkında bir şey ararken denk geldim. Yine aramızdaki çomarlar akit'e bir şeyler servis etmiş galiba, linksiz kaynaksız haber yapmış herifler de...

--spoiler--
    islâm’a “kokuşmuş din” yorumu yapılan, Müslümanlara türlü hakaretler edilen, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a ve ailesine aleni küfürler savrulan Uludağ Sözlük isimli internet platformundaki aşağılık yayınlar, her geçen gün artarak devam ediyor.

Yüzde 99’u Müslüman olan Türkiye’de yayın yapan Uludağ Sözlük’te hiçbir kısıtlama olmaksızın “islam’ın zulmü ne zaman son bulacak” başlığı altında konular açıldığı, “Hz Muhammed’in eşleri” başlığında Peygamber Efendimiz’e adice küfürler edildiği belirlendi. “Tayyipçi g...luğu” başlığında da Başkan Erdoğan’a yönelik azılı yorumlar bulunan Kokuşmuş Sözlükte söz konusu paylaşımlara yönelik şikayetlerin sonuçsuz kalmaya devam ettiği öğrenilirken, adli makamların açık olarak suç unsuru taşıyan rezilliklere göz yummaya devam ediyor olması skandal olarak değerlendiriliyor.
    --spoiler--

Kaynak: https://m.yeniakit.com.tr...za-kufrediyor-508646.html
    14 -8 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Yalan mı etmiyor müsünüz? Sözlükte o kadar CHP'li var ki akşama kadar dine kufrediyorlar.
    15 -19 ... ruskekosu
  3. 3.
    Tüh ulan bilsem poz verirdim. Çalışmalarımız devam edecek ak-it. Ülkenin %99u nerden müslüman oluyormuş lan?
    6 -12 ... lennonmccartney
  4. 4.
    Kokuşmuş sözlük!

Muazzam tespit.

Akit kedi olalı bir fare tutmuş.
    7 -9 ... frekans
  5. 5.
    ülkede az da olsa adalet olduğunu görmemizi sağlamış haberimsidir. küfre ve manevi değerlere hakarete buraya geldiğim ilk günden beri karşıyım lakin olayın asıl yüzü başka. madem devlet adamlarına ve dine küfredilince adalet arıyorsunuz neden gene burada ülkenin kurucusuna o kadar sövülürken bir kere bile haber yapmıyorsunuz ?

--spoiler--

“tayyipçi g...luğu” başlığında da başkan erdoğan’a yönelik azılı yorumlar bulunan kokuşmuş sözlükte söz konusu paylaşımlara yönelik şikayetlerin sonuçsuz kalmaya devam ettiği öğrenilirken, adli makamların açık olarak suç unsuru taşıyan rezilliklere göz yummaya devam ediyor olması skandal olarak değerlendiriliyor.

--spoiler--

meali ; hem ağlıyoruz hem mağduruz hem de aynı anda fişleme yapıyoruz ama adli makamlar bizi sallamıyor. oysa iktidarı o kadar emikliyoruz ama gene istediğimiz olmuyor. tüm manevi değerlere sövülmesine karşı iseniz biz de yanınızdayız hep beraber bu küfürbazların hakkından gelelim. ama böyle goy goyuna sadece işinize gelenlere tepki gösterip diğerlerine susarsanız az ötede ağlaşın. koskoca dinimiz sizin savunmanıza ihtiyaç duymaz daha bizler varız elhamdülillah..
    7 -2 ... mel mel bakan gibson
  6. 6.
    (bkz: kapatmasalar bari)
    alenen güzide sözlüğümüzü hedef alan haberdir. bir reis sevdalısı olan zallın sitesine böylesi bir iftira atmalarına gerçekten hayret ediyorum.

her grubun içinde dengesizler olabilir, pire için yorgan yakmaya gerek yok.
    3 ... monna rosa
  7. 7.
    Kapatsınlar sözlüğü, alsınlar içeri itleri.
    7 -6 ... iyyneci
  8. 8.
    Yalan değil hacı sövülüyor ki badeci şeyhler şıhlara sövülür zaten.
    1 ... mosinnagant
  9. 9.
    Ensarda çocuklara tecavüz edilirken sorun yok, konu sözlük olunca ouwww.

Riyakarlar sizi..
    7 -4 ... vagabond heart
  10. 10.
    Ahanda ünlü olduk dedirten olaydır.

Akit kameraları, fotoğraf makinaları ne tarafta, durun ilk ben el sallayacağım.

24 ağustos 2018 yeni akit uludağ sözlük haberi
    5 -2 ... fikri firar