bugün

Öğretmenler odasına girdiğinde 22-40 yas arası bekar erkek öğretmenlerin gözlerini üstünde hissedecek olan dişi.
et parçasıdır. bekar ya da evli olması bir anlam ifade etmez. gece birlikte geçirildikten sonra kenara atılır.
zordur düzgününü bulmak. şimdi başlığı açan ve hani nerede gibi sorular soranlar için düzgünü yanlış anlama ihtimalleri yüzünden hemen düzgünü açıklayayım. düzgünden kastım fiziksel değil karakter bazında düzgün. öğretmenlik kutsal bir meslek bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum lafını kim söylemiş biliyorsunuzdur.

bu yaş aralığında öğretmenlik yapan bir arkadaşım bu başlıktan rahatsız olduğunu dile getirdi. hatta esra erol 'a lütfen dedi. zall 'a da seslendi burası pazar yeri mi? teşhirde ki mallar gibi muammele görüyoruz diyerek tepkisini dile getirdi.

son olarak ilgilenmiyorlarmış. yani başlık sahibine üzelerek * bildirmek istedim.

(bkz: eğitim şart)
(bkz: temiz bakılmışsa en son 32)
doğudakileri evlenmeye ikna etmek daha kolaydır.
şu an kpss ile cebelleşiyordur. bence artık kafayı sıyırmıştır. değmez!
kucuk hayalleri olan kucuk bir erkegin kucuk kadini olabilecek kadinlardir.
henüz bulamadığımdır.
yakın yaşlardaki bekar öğretmen erkeklerin dikkatini çeken kadındır...
işine konsantre olamayacak olan kadındır.
genellikle subay eş ararlar ve bulurlar.
aranılandır ama çoktan kapılmıştır.
bulduğum ve memnun olduğum sevgilidir.
potansiyel sevgili adayı, eş aday adayı, anne aday adayının adayıdır.

veya hiçbirşeydir.
ideal bir sevgili ya da eş değildir,
evlenilecek kız değildir,
bu düşünce daha doğrusu ön yargı türk milletinin cehaletinden başka bir şey değildir..
öğretmen sevişmiyor mu?
aldatmıyor mu?
terketmiyor mu?
öğretmen olunca ne farkediyor, normal bir insan bunları yapabildiğine göre öğretmenler de gayet normal yapabilir..
çok az bulunan bir cinstir.
zira bayan öğretmenler ne kadar çirkin olursa olsun erkeklerin ilgi odağıdır.
2 ay tatili, 3 te işten çıkması, yarıyıl tatili, çocuğunun dersleriyle iyi ilgilenebilmesi, sosyal anlamda saygın olması gibi bir çok artısı onların bütün çirkinliklerini örtmektedir.
haa bi de güzelini bulursanız sormayın gitsin.
özellikle köy okullarında insanlar etrafında pervane gibidirler. ama büyük şehire geldikleri zaman bunalıma girip çocukları dövebilecek kadar psikolojileri bozuktur.
Regli hic bitmez.
Tanıdıklarımın hepsi evleniyor. Sanırım amaç bir an önce batıya dönmek.
(bkz: Yanıyor beyler dikkat edelim)
yalnızsa, ayarlanması en kolay kadındır.
Topuklu çizme sponsorluğu vardır.