1. 1.
  --spoiler--
  ankara'da gökbörü türkçü turancılar derneği tarafından hocalı katliamı'nı protesto için kurulan standa kürtçü-ermeniciler tarafından yapılan saldırıdır. standda bekleyen 20'li yaşlardaki 7 türk gencine bira şişeleri ve sopalarla saldıran 100-150 kişilik grubun saldırısı sonucu yaralanan 7 türk gencinden 2'sinin durumunun ağır olduğu söyleniyor.
  --spoiler--

  http://video.haber7.com/v...saldiri-7-yarali?csface=1

  işte bunlar hep sevgi barış kardeşlik. sağolasın akpkk ve kürtçü cemaat.
  28 -5 ... jorge lois borges
 2. 2.
  türkler yapmadığı için "faşist" olmayacak, büyük olasılıkla 7 kişinin 150 kişiyi tahrik ettiği söylenecek ve sonuç olarak kürtlerin ne kadar barışçıl, insancıl ve demokratik olduğu ile bitirilecek saldırı.
  23 ... lets put a smile on that face
 3. 3.
  ezberci gerzek tirki bar solcuları gelmişler hemen. lan gerizekalı mankafa; gökbörü türkçü turancılar denen grubun ülkücülükle alakası en fazla maoculukla olduğu kadardır. terstirler. çünkü mhp ümmetçilerin dümen suyuna girmiş bir parti olduğundan tabanındaki ülkücülerin ekserisi türkçü değil ümmetçidir. türkçü başka ülkücü başka yani kapiş?

  ayrıca saldırıya uğrayan grup ülkücü olaydı o masanın başında 7 tane lise öğrencisi çocuk mu olurdu yoksa bir alay silahlı delikanlı mı?

  beyin diye bir şey var. arada kullansanız çok seversiniz sevgili ezbere solcular.
  8 -2 ... jorge lois borges
 4. 4.
  hocalı katliamını lanetledikleri için faşist ilan edilen kardeşlerimize yapılan saldırıdır. Sürüyü bulunca(!) yüreklenen Barzoların işidir.
  2 ... falkenheim
 5. 5.
  bazı insanların ne kadar beyinsiz bilgisiz olabileceğini gözler önüne sermiştir.

  BDP'liler sinop'ta yuhalanıp, taşlanınca faşistler rererö, burda 7 genç bir "katliam" gibi dünyayı ilgilendirecek konuyu protesto etmeye kalkınca, "ora bizim yerimiz bok işiniz mi var?" demeye getirmek...

  Ulan nerde kaldı kardeşliğiniz dürzüler? Üstelik sinop'a gidenler gibi elleri bile kanlı değil. Genç onlar genç.
  Yarın yine cıkarlar, barış demokrasi, halklar kardeş vs. vs.

  içinizde bu tarz orospu çocukları olduğu müddetçe kardeşlik kavramını ağzınıza almaya, iğneyi kendinize çuvaldızı başkasına batırmadığınız sürece de barış ve demokrasi adı ağzınıza yakışmıyor, inandırıcı olmuyor.
  3 -1 ... triportorden ucak yapan yazar
 6. 6.
  sözlükte haklı bulanların çoğunlukta bulunduğu saldırıdır.

  o saldırı eğer haklıysa siz hepiniz birer orospu çocuğusunuz.

  hem de katıksız, ananızı kürtler siksin vatan haini köpekler.
  9 -2 ... longestday
 7. 7.
  faşistlik aşırı sağcılık veya aşırı solculuğun bir ileri safhasıdır. bu saldırı da aşırı solculukla faşiştliğe dönmüşlerin yaptığı köpekliktir. hakkari'ye gelen bakana örgütlü olarak saldır sonra "bakan oraya kışkırtma amaçlı geldi" diye açıklama yapıp saldırıları meşru göstermeye çalış. ardından sinop'a git ve bana göre de faşistlik olan saldırılara maruz kalınca yeri göğü inlet. ardından sana bağlı köpekler gelsinler ankara'da hocalı için kurulan standa saldırsınlar. doğru ya kürtler ve solcular saldırınca faşistlik olmuyor.
  3 -1 ... murattemur
 8. 8.
  bre kurtcu nedir amina koyayim..

  lan 2013 olmus hala pkkyi kurtlerle bagdastirip gercek anlamda pkknin kurt haklarini savundugunu dusunen adamlar var.. oturup gotunuzu buyulteceginize, devamli kendi capinizda yaygara cikartacaginiza biraz bu konuda gercekleri gormek isteseniz ne o saldiri olur, ne olen olur..

  ta amk!
  2 ... fosso necdat
 9. 9.
  hocalı katliamı nedir ilk önce onu bir hatırlayalım. bi okuyun kahpe ermeni dölleri ve onların göt yalayıcıları.

  http://azerbaycan.ihh.org.../insan/hocali/hocali.html

  işte bunu protesto eden 7 kişiye onlarca kişi saldırarak ne kadar oç olduğunuzu bir kez daha gösterdiniz. biz zaten biliyoruz sizin kahpeliklerinizi ama bilmeyenler varsa da öğrensin. sen buna destan diyebilirsin ama bunun adı kahpelikdir. biz o destanı yıllardır yazıyoruz. öğrenmek istersen aç oku türklerin tarihini.

  he ben türk değilim diyebilirsin. o zaman bi zahmet siktir ol git ana vatanına, artık baban belliyse erivana değilse nereye olursa olsun.
  4 -3 ... lets put a smile on that face
 10. 10.
  hadi çıksın yine her fırsatta haksız yere Türk milletine faşist-ırkçı-gerici-bölücü diye atıp tutan amipler? ama olur mu hiç kürtaj yasası eylemlerinde benim bedenim benim kararım diyenleri destekleyenlerin türban meselesinde sessiz kalmaları gibi işlerine geldikçe konuşurlar. o konuşmalar da yalan dolan doludur.
  tanım şeysi; klasik bilisiz soysuz topluluk eylemi.
  ... sifirnegatif