bugün

(bkz: ağlayan emoji)

başlığın 235 binlik hali, "ekrem imamoğlu muzun 245 bin tl lik saat takıp bana da tabldot yemek getireceksiniz demesi" şeklindedir, tabldot seven kardeşlerim.

pek tabiy ki ışıklı başkanımız, ekrem imamoğlu muzun ağlatan tepkimesi. öyrendiyimde göz yaşlarıma hakime olamadım. ıslandım bildiyin sözlük. aslına bakarsanız miydem bulanmıştı"235 binlik saat" başlığını gördüyümde .

"kim bilir hangi pis aqepelinin yine ne gibi bir rezilliyini yakaladı bizim imamıntrolleri" diye iç çektim. lakin kazın ayağının öyle olmadığını sonradan farkettim. böyleydi kazın ayağı, öyle deyil.

ürkek ve aynı zamanda öfke dolu bir şekilde tıkladım başlığa, içeri girdiyimde saatini sıvazlıyor yemekte ne var sorusuna "antrenör" yanıtı veren garsona "olmaz, yanlış. birine mukavva birine antrenör olmaz aynı olacak."

şeklinde cevap veriyordu ışıklı başkanımız, imamoğlu muz. bu gerçekten takribe şayan bir davranıştı. düşünebiliyor musunuz nonoşlar. "bana da mukavva yemeyi getireceksiniz" diye emir veriyor ibb başkanı.

ben düşünemiyorum. zira yaboz aqepelilerden görmedik böyle ışıklı bir meni. menü mü, artık her neyse ayol! pisliqler, umarım ışıklı başkanımızı görür de örnek alırlar. ejderha meyvesi yemekten vazgeçip mukavva yerler.

"aqepe" deyince tüğlerim diken diken oldu baq yine. yabozlar, bunların yüzünden obsesif kompurosör hastası olmuştum, doğduğumda. sonra aronaksiya oldum şimdi de amksiyete bozukluğu baş gösterdi.

1 haftada tam 18 kilo verdim, 48 kiloydum 35 kiloya düştüm. kaygılandım hep. mabzatamızı vermeyecekler diye korktum.

hofff, başıma ağrılar girdi ayol! çatlıycek sanki! ah ulan tayyib ah, baq yine aklıma geldin kimyagerim bozuldu. haplarım nerde benim yha. folqaan, folqaaann, folqaaannnn! bebeyim nerdesin, sana ihtiyacım var bebeyim.

belimi ovar mısın biraz tatlım. folqaaannnnn!

https://www.yenicaggazete...i-ilk-icraati-230984h.htm
Ağlatan duyarlılık.
görsel
bu başlıktaki ilk mantıklı entry budur. buradan yukarısını sallamanıza gerek yok...
teşekkür ederim rottweiler. hov hov, hovvv. evet.
235 binlik saat kendi cebinden, yediği yemek devlet bütçesinden olduğu için anca karakterli insanların yapacağı, anlayacağı bir harekettir.
Devlet bütçesini kişisel serveti gibi gören karaktersizler ve onların yalayıcılarının anlamaması normaldir.
700bin liralık saatin yanında sıfır kalır.

(bkz: reza zarrab)
(bkz: zafer çağlayan)

Ne çabuk unuttuz o günleri, birde hediye alınmıştı hatırlayan varsa "ne olcak ya 700bin tl" demişti birileri.

https://youtu.be/qxg8Wvod4IY izle bakalım.

Sahi bu reza zarrab ne oldu.

Adam çalışmış kazanmış ne olacak.
bunu yapmayacağının teminatıdır:

görsel
görsel
bişey değil iyesta...

yalnız aksanında sıkıntı var, hav hav hav biçiminde olmalı...

senin ana dilin "mee" olduğundan, "hav" biraz garip kalmış tabii...

edit: yabancı dil bilmeyince böyle oluyor haliyle. kodumun cahili...
hofff yha. bıktım artık ayol, b ı k t ı m!

bu akturollerden gerçekten bıktım. ben, ışıklı başkanımız 235 binlik saat takınıyor ama yemekte mukavva yiyor, mütevazı olduğu için" diyorum bunlar "saati kendi cebinden mi almış diye algı yanıltması yapıyorlar.

sırf hoş bir bağyan olduğum için beni tavlama maksadlı yabıyorlar bunu sanki farkında deyilim. ama folqana söylersem ümüyünüzü siker, pardon sıkar. evet.
saat uydurma ama tabldot gerçek.
Çomarların anlamayacağı bir hareket.

Saati cebindeki parayla alırsın. Ama belediyedeki yemeği vatandaşın cebindeki parayla yersin.

Tabi çomarlara bunları anlatabilmek imkansız.
Popilizmin kralını yapıyor eleman şuan!! Buradaki chpcilere soruyorum acaba bu adam 235 bin tl’lik saati herkese antrikot yedirerek mi aldı?