1. 1.
  2300 yıllık türk ordusuna çamur atmaya kalkan soysuz enceklerdir.

  Bunların en başını türk olmayan tabipler birliği çekmektedir.

  Açık ve net evet.
  3 -1 ... chessplayer
 2. 2.
  akp, abd+israil+fetö ile işbirliği halinde ordumuzu hacamat ederken, ordumuza demediğini bırakmayan, akp'ye şakşakçılık, yancılık eden köpeklere denir.

  akp tayfası teröristbaşı ile ihanet süreci yaparken akillerin önünde kuyruk olan kansızlara denir.

  sucukçu muhasebecisi barzani köpeği ile birlikte megri megri yaparkan alkış tutanlara denir.

  akp ve fetö ordumuzun bir türk -yunan savaşı sırasında trakya'da yapacağı harekatın planını (egemen harekat planı) dava dosyalarına koyup, yunana servis ederken çıt çıkarmayan hainlere denir.

  sucukçu muhasebecisi, ayn el arap'ta sıkışan pyd'ye yardıma gitsinler diye, hem de bir 29 ekim günü, sınırlarımızı peşmergeye açtığında "vardır reisimizin bir bildiği" diyen mallara denir.

  hain fetöcüler, sucukçu muhasebecisi'nin onayıyla kozmik odaya girip, türkiye bir işgale uğrarsa direniş başlatmakla görevlendirilen kişilerin adları dahil, milyonlarca sayfalık bilgili yabancı servislere servis ederken, aldırmayıp, şimdi sövdükleri bülent arınç için "yazık edeceklerdi gözümüzün nuruna" diye ağlaşanlara denir.

  gencecik subaylarımız "beyaz kadın ticareti, pezevenklik, casusluk" gibi birbirinden iğrenç iftiralarla zindanlara atılırken, sucukçu muhasebecisi'ne ve o sıralar "muhterem fethullah gülen hocaefendi hazretleri" dedikleri haine yalakalık yapan sırtlanlara denir.

  açtırmayın kutuyu, söyletmeyin kötüyü lan! aklınızı alırım... sizi gidi pislikler sizi. ne zaman başladı ordumuza bu yalan sevginiz?
  7 -4 ... rumeli71
 3. 3.
  hadi onları anladık onun bunun evlatları da fetonun oltasıyla hem türk tarihini hem de şanlı ordumuzu ergenekon davasıyla kirletenlere ne demeli. sizlerin de dediği gibi kinimizi unutmuyoruz merak etmeyin. gün gelecek o hesaplar sorulacak. şimdilik kol kırıldı yen içinde kaldı.
  ... takiaceae