bugün

kadınlar için yorum yapamam ama erkekler için 23 yaş çok çok fazla erken. ben 30'umda evlendim. memnunum.
Ben de 24 yaşındayım, Her geçen gün bir arkadaşım evleniyor, çocuğu oluyor vs. Bu da bana tuhaf geliyor nedense. Onlar mı erken evlendi, ben mi geç kaldım bilmiyorum...
Biz artık sünnetlerine falan gidiyoruz
Hele birinin oğlu 13 yaşında, yakında kız istemeye bile gidebiliriz, geçen gördüm "serkan nereye" dedim manita bekliyo amca yanına gidiyorum dedi.
instagrama girmeye korkar olduk ulan. Her gün ya biri davetiye paylaşıyor ya çocuğunu ya evlenme tekliflerini falan... insanda azıcık anlayış olur.
Acele giden ecele gider.
yaşıtların çok büyük bir yanlışın içindeler delikanlı, derin bir nefes al ve şükret haline.
(bkz: hiç ummadığım çiftler rekor kırıyor)
30 yaşındayım, yaşıtlarım çocuklarını evlendiriyor. Taktığım çeyrekler geri gelirse şirket kurmayı planlıyorum.
Bence yalnizlik bunalimi bununkisi.
arkadasımın dedesi 11 yaşındayken evlenmiş şuan amcası ile aynı sınıfta okuyor
o kadarda dert etmemek lazım.
32 yaşındayım, hala bekarım.
la otur oturduğun yerde.
21 yaşında bir misafir geldi ikinciye hamile, kafam karıştı şimdi.
yaşıma uygun değil umrumda da değil.
kafana takma 23 yaş daha erken zamanı ve dogru kişi gelince evlenirsin.
32 yasindayim, yasitlarimin cocuklari var.

bakin cocuk degil, cocuklari!

ama ben hicbir zaman "cocuk yapmak icin ya da evlenmek icin" evlenmeyi dusunmedim. bunu yapan insanlardan da nefret ediyorum.
Haklı beyan. 23 yaşındayım ve evliyim.
Normaldir. Ben 18 yaşındayım bir arkadaşım baba olcak...
22 yasındayım universite birinci sınıfım. Evlenmeyi dusundugum bir sevgilim var. Babadan cok zengin degilseniz yakınmamanız gereken bir durum. Önce okul, hedefler. Hele bir para kazanmaya baslayalım da hersey olur 30 a kadar yolu var.
Dert etme. Çoğu bir kaç yıla boşanacaklar.

evlilik büyük bir sorumluluktur. Maddi, manevi bu sorumluluğu kaldıracak olgunluğa erişene kadar evlenmemek gerekir.

Bekarlık sultanlıktır.
çevremde daha lisedeyken evlenen olduğundan hiç de yadırgamadığım durum.

kız daha reşit bile değildi. liseyi bırakıp evlenmişti geri zekalı. sonralarda sevgilisi askere giderken ona yolluk vermiş diye haberler yayıldı etrafta.
prezervatif diye bir şeyin varlığından haberleri yoktu sanırım.

şimdiye 4-5 çocuk yapmışlardır.
23 yaşımda ben elimde ders notları sınavdan sınava koşuyordum. Evlilik ne kelime?
26 yaşımdayım hala durum değişmedi. Hala evli de değilim.
Muhtemelen 32 yaşımda da yandal yaparken elimde kitap koşturuyor olacağım. Ama diğer elimde de çocuk olmasını diliyorum mümkünse.. O zamana evlenmiş olurum bir sınavda ya da nöbette can vermezsem.
43 yaşında bir birey olarak hepinizin eline vereceğim mevzu. çok da şeyapmamak lazım bence.
lan ben 34 yaşındayım. akranlarım evlenmekle kalmadılar çocuk bile yaptılar. ne var bunda? herkes evlenmek zorunda mı?
bu kadar erken prangaya neden ihtiyaç duyar insan yahu!
güncel Önemli Başlıklar