bugün

Aralarinda ayni zamandaamir çalışan iliskisi olan çifttir.
Gayet normal olabilir bir ilişkidir..
Benden onay çıktı .
Erkeğin yaşı da cok büyük olmamalı. Çocukta otizm riski artıyor çünkü. Misal bu yaşlarda hemen evlenip çocuk yapacaklar ise gayet ideal bir ilişki. Erkek kişisi daha fazla evlilikten kaçmamalı yani çocuk istiyorsa.
Kızın güzelliği erkeğin parası. 20 yaşlarında bir erkek zengin evladı değilse eğitim hayatındadır ve evi arabayı alacak parayı biriktirememiştir. 30 yaşındaki erkek ise meslek sahibidir ve parası evi arabası vardır bu yüzden 20 li yaşlardaki kız poposu daha rahat etsin ve daha iyi sömürebilsin diye para kaynağı olarak gördüğü 30 luk adama yapışabilir gayet olağandır.
Bu başlıkları acmadaki maksat ne. Acan kisi 23 yasında mı, tam olarak neyin peşindeyiz. 45 yasında kadın 58 yaşında erkek iliskisi gibi normaldir. Sevenlerin arasına girilmez efendim.
gayet ideal yaşlar arasında olan bir birlikteliktir. çok üzerinde durulması gerekmeyendir. herkes baksın dalgasına.
Anormal bir durum değildir.
Olması gerek ilişkidir kafalar uyuşuyosa.
kismen pedofili.
O.rosbu çocukları annenizle babanız arasındaki farka hiç baktınızmı?
kız olgunsa sıkıntı yok.
aslında "biri 53 diğer 60 yaşında" desek kulağa gayet mantıklı geliyor.

ama biri 13 diğeri 20 yalında" deyince kulağa çok ahlaksızca geliyor.

o yüzden o 23-30 kişilerinin bir süre daha beklemesi mi gerekiyor acaba? hani kulağa makul gelmesi açısından.
25 yaş altı bir kızla sıçmaya gitmem, gidilmez.
Yaşı değil olgunluğu önemli.

30 yaşındaki adam 20 gibi davranabiliyor. 20 yaşındaki kız 30 gibi ağır olabilir. Bir de bunun hiç hoş olamayan tam tersi versiyonu var.

Zaten erkekler geç olgunlaşıyor kadınlar erken yaşlanıyor deforme oluyor bu açıdan olabilir bir yaş farkıdır ancak böyle dengelenir.
Neden olmasın ilişkisi?

Özellikle türkiye şartlarına göre aralarında tolere edilemeyecek bir fark yok. Tercih meselesi. illa şu kadar fark demek de doğru değil.
olgun seviyordur.
bu sanirim yeni moda oldu. gecen eksisözluk okurken bi baslik gördüm. kendinden kücük erkekle iliski yasayan kadinlar diye. kadinin biri kendinden 22 yas kücük erkekle iliski yasadigini söylemis devaminda anlatmis biseyler. en begenilen paylasim olmus. yine eskisozlükte kendinden 10 yas kücük kizla iliski yasayan erkegi yerin dibine sokmuslar.

23 ve 30 yas arasinda ki bi iliskide, kadin veya erkek büyük olan olsun, bi sorun yoktur. aslinda kisi eriskin yasa erisip kendi tercihlerini kendi yaptiktan sonra. istedigi iliskiyi yasar. kimseye giren cikan yoktur. kimi yer kimi bakar kisminda ki -kimi yer- olmaya calisin, bakar kisminda kaldikca cenenize vuruyor cünkü. hadi eyvalla.
denendi olmuyor alınganlık , trip trip akıl bir karış havada, aşırı duygusal davranma olgunluk yok. buarada yaşımı göstermiyorum kendimden ufaklar bakıyor yaşıtlarımı ablam sanıyorlar benim içinde bktan bir durum.
sözlükte bu konunun tüm olası yaş karşılaştırmaları ile ilgili başlık var sanırım.
Bu kadınların olgun erkek istemesiyle alakalı. Çünkü kadın doğumundan itibaren evde babasından etkilenir sürekli onu görür ve babasını bir idol olarak algılar beyni. Babasını küçük yaşda kaybedip o baba kavramını yaşayıp öğrenmeyen kadınlar ise dışarda bi erkekten o olgunluğu bulmak ister. Kadınlar evlenmek istedikleri adamları babam gibi olsun diyerek seçer.
Sevgilim 22 ben 33 yaşındayım. 4 yıldır birlikteyiz, hiçbir sorun yok. herkes reşit olduktan sonra kimin kaç yaşında olduğu çok mu önemli ?
güncel Önemli Başlıklar