bugün

biraz tecrübesiz olmakla birlikte, hiçbir şey için geç kalmış değildir. hey gidi hey, insanın olduğu yaşla ilgili hayıflanmakla geçiyor ömrü.. halbuki sonradan "ulan niye kasmışım kendimi bu kadar" diye pişman olunacak hayıflanmalar bunlar.
Saf olur kendini paralar. istediği kadar çevremden gördüm ben desin kişisel tecrübenin yerini tutmaz.
Ben 25 e giriyorum gene de yok. Sor pişman mıyım elbette hayır. Gene eskiye dönsek gene istemezdim.
yakışıklı isen ilk olduğunu karşı tarafa söyleme. bu tiple nasıl bulamamış, kesin salak bu damgası yersin. ki muhtemelen salaksındır.
Çok mutlu olabilecek erkektir.
kırlarda sokaklarda civelek gibi zıplaya zıplaya gezecek olan erkektir.
memleketteki erkek nüfusun en az %80'inden şanslı olan erkektir.
sizin yaşayıp tükettiğiniz heyecanları sıfırdan yaşayacak erkektir.

geç kalmıştır ama çok da şanssız sayılmaz bence.
Sevgilisi onunun omzuna başını koyduğu an erkeğimiz boşalabilir.
Nokta atışı için beklemiştir ki; bir kuş uçuşuyla karavana yapması muhtemel olan erkektir...
Erkekler bayanın ilk'i olmak ister de bayanlar erkeğin son'u olmasını bekler. Acayip bir kısır döngü vesselam...
bir 29 yaşında ilk kez sevgilisi olan değildir.

(bkz: oytunkaran)
23 değil ama 21 Yașinda olmustu ilk sevgilim. liseye giderken hiç olmadi hala yaradır içimde.
geç kalmıştır. ikinci ele mahkumdur.
tecrübesiz erkektir. muhtemelen ilk kez dişi gördüğünden üstüne titreyecek ve ilgisiyle kızı bunaltıp kıçına tekmeyi yiyecektir.
Ölmüş ağlayanı yok. Bildiğin çöp. Evet.
13 yaşında havalı olmak uğruna kız arkadaş edinen veletlerin yaptığından daha iyi bir durumdur.
Kaçıncı kez olacaktı, bu ne bolluk. Normallikler anormal oldu.
güzeldir. hayırlı olsun. kızı kesinlikle ilk fırsatta hep yek 3 filmine götürmelidir. aşkları alevlenecektir kuşkusuz.
23 yaşında on birinci kez sevgilisi olan erkekten hiçbir farkı yoktur.
soy ağacını karıştırma şimdi tirrek.
13 unde evlenmiş hayırdır sen bize iş mi koyuyon?
28 yaşındayım. Hiç sevgili istemedim. Çok kızdan ilgi gördüm benimle beraber olmak istediler ama ben hep bunu bir vakit kaybı olarak gördüm.

Münzevi bir hayatı tercih ettim bu şekilde aklımın ve kişiliğimin olgunlaşacağına inandım. Haklı çıktım.

Ama şimdi kendim için bir eş istediğimde kadınlarla aramda kapanmayacak bir uzaklık geliştiğini farkettim. Onlardan etkileniyorum fakat anlaşamıyorum.

Asker gibi bir Alman kızıyla evleneceğim son ihtimal. ilgi beklemeyen kapris naz oyunlarıyla vakit almayan düz ve net bir alman kızı.
olabilir. bi problem teşkil etmez.
doğru kişi 23 yaşında karşısına çıkmıştır.
güncel Önemli Başlıklar