bugün

omuzlarında çok büyük yük bulunan bir erkektir. eğer evlilik dışıysa sorumluluğun farkında olmayabilir, yok evliyse bebek bezi fiyatlarına sövmeye şimdiden başlaması gerekmektedir.
artık bir değil, 3 candan birden sorumlu olan erkektir.
(bkz: steve jobs)

kabullenmemiş gerçi çocuğunu ama yürüttüğü projelerden birine kızının ismini bile vermiştir o ayrı.

(bkz: lisa)
yaşıtızdır. evde kaldım galiba ??? sorusunu sorma sebebimdir. millet baba oluyor biz daha oooo....
(bkz: caner erkin)
sarkozy marka kondom kullanmayan erkektir.
Erken yaşta büyük sorumluluk altına girmiştir.
Yaşı itibarı ile bu sorumluluğu kavramakta güçlük çekebilir ve yapmak istediği çoğu şey muhtemelen içinde kalacaktır.
(bkz: babam)
karı kızı da geçtim, tek derdi dersleri başarıyla geçip okulu uzatmamak olan biri için çok garip gelen bir hadisedir. daha ben çocuğum lan, annem meyveyi soyupta önüme koyar, madagascar'ın çizgi filmini kaçırmam vs. vs. ben bunları yaparken millet sevişiyor arkadaş, bir de çocuğu oluyor. hayat çok garip.
normaldir bakmayın siz bekarlık sultanlık diyenlere onlar 30unda aramaya başlıyor ondan sonra zaten kimse onları istemiyor. bence okul biter bitmez iyi huylu birini bulup yuva kurmak. klasik türk erkeğiyim ne yapayım.
ortalama bir insan ömrünü yaşadığı takdirde torunlarını görme ihtimali yüksek olan er kişisidir.

tabi hayırlı evlat yetiştirip de evlendirebilirse. *
eğer bir yanlış yapıp askerden önce evlendiyse, askerlik bu erkeğin önündeki en büyük engeldir.
40 yaşında evliliğe doyup, dışarıda aperatif takılması yüksek ihtimal olan erkektir. yeni girdiği ergenlikte aldığı ağır sorumluluk 40ını geçince su yüzüne çıkacağı kesindir.
10 sene sonra 33 yaşında baba olmakla beraber 10 yaşında da oğlu olacak olan erkektir.
(bkz: babam)
ileride aynı anda hem baba hemde dede olabilecek kişidir.
bu devirde enayiliktir.
artık devir çok değişmiştir.
Öyle iki kişinin çalışıp eve 4 bin lira para getirmesiyle istanbulda ev filan geçindirilmez.
Hele çocuk da doğmuş diyorsunuz.
O zaman sıçan erkek olmuştur.
Erkeğin kendini toplaması ve anlayabilmesi için en az 29 yaşını doldurması gerekmektedir.
Acelesinin bedeli agir olacak insandir.
dünyanın en güzel şeyidir. bu duyguyu tatmayanlar tabi orda burda enayilik vs ötüp durur. tadın da konuşun.
Gençliğin içine sıçmak demektir afedersiniz. iki taraf için de geçerli bu, bok mu yiyeceksiniz 20de 25de evlenip? Gidin bir doyasıya yaşayın bu yaşları 30 olunca falan evlen, ne bu be delirmiş herkes.
Bir işçi veya esnaf için geçerli durum. Yuksekokul askerlik falan 21-22 de biter. O arada evlenirsin.
Benim için cahil lafının vücut bulmuş halidir. Dün altına sıçıyordun teneke ne oldu çocuk mu yapasın geldi. Babam bile olsa derim bunu ama ben doğduğumda babam 35 yaşındaydı amk. Acayip uyuz oluyorum çocuk yaşta baba olanlara.
26 yaşında biri olarak geç kaldığımı düşünerek değil gerçekten erken bir yaştır evlilik için. hele ki şu dönemde umarım yaşanmaz fakat erken yaşlarda evlilik beraberinde erken yaşta boşanmayı da getiriyor.
Babam olur. Enteresan.
bide yeni nesilde bir şey var yok efendim çocuk doğurmuycam ,yok benden baba olmaz, yok erkenden evlenilmez. e iyi madem ne diyelim ne bok yiyorsanız yeyin.