bugün

tuhaf bir kampanya. gördüm ve arttırıyorum.
Kesinlikle olması gereken ayrıca 23-25 yaş arsına da entry girme kotası getirilmeli. Bu ergenler ve ergenlikten çıkamayan tiplerin tamamı mal ordusu.
23 YAŞ da dahilse Kurban gideceğim kampanyadır. Oğlum hem akıl yaşta değil baştadır takmayın bu mevzulara çok.
Oooooo 22 yas furyasindan sonra hosgeldin 23 yaş büyümüş bizimki.
dikkat et ben seni uçurmayayım.
(bkz: tehdit)
Sözlüğü huzurevine çevirecek kisi beyanı. Gelecek genclerdedir unutma.
Keşke o yaşta olsam da uçurulsam diye düşündüren kampanyadır.

Vay Arkadaş ya. Zaman çok çabuk geçiyor.
tüm paramı masaya sürüyor ve 50 yaş altı tüm yazarlar uçurulsun diyorum. hadi amk. hodri meydan.
abiyi evlendirelim.
35 lik trolleri ne yapacağız peki? dedirten önerme.
Siz mi uçurursuz, biz ipimizi çözelim mi ?
sözlükteki ergenleri görünce bir kez daha uygulanması desteklediğim fikir.,

edit: bana kalsa 25-28 arası olur da o zaman sözlükte yazar kalmaz.
Yahu bu ergenler burayi krese cevirdi. Cok irkci yazilar yazip nefret ortami yaratiyorlar. Seviye yerlerde.
en az 30 yaş altı yazarların uçurulmasıyla sona ermesi gereken kampanyadır. her taraf cahil kokuyor.
Burasi gece yarisi komsunun zili e basip fazla haci sakir varmi diyebilme potansiyeline sahip ergen yuvasi..
(bkz: faşist lütfen)
22 yaşı da icinde barindiran oneri cumlesi.
Hala ergen sayiliyorsak bu iyi. Cunku zaten eninde sonunda yaslaniyoruz degil mi? Ne gerek var erken olgunlasmaya ve yaslanmaya...
desteklediğim kampanyadır. bu sözlük şu yönetimle iyisini hak ediyor.
akıl yaşta değil baştadır lafından bi haber insanların desteklediği ayrımcı kampanya.
O ney ya git gide de düşüyor. 25ti daha az önce. Kampanyası.

30 yaş altını sallandırın gitsin.

23 dediğin de ergen ergen trollüyor zaten, ay bir de küçük küçük çocuklar yeni bir şey bulmuşlar arkadaşlar dikkatli olun, hepsi 25 yaşındaymış, hihi görmüyoruz körüz çünkü, kodumu ergenleri ya, ama suç sizde değil, suç zallda.
ucurulmasin. kim bilir ne cevherler var o yaslarda olan. guzel ulkem o yaslardaki insanlar ile gelecege kucak acacak. umudumuz yoksa biz niye variz.
çaylak modunda zihin yaşı ölçme testi olsa da zihin yaşı olarak 23 altını uçursak daha mantıklı olur dediğim kampanyadır.
30 YAŞ ALTI DiYE DÜZELTiYORUM.
huzur evinden yazan yazar beyanı.
bir yasla kaybedip ucurulacagim kampanya. bence 22 ler olarak; biz de kalalim mi?
güncel Önemli Başlıklar