bugün

ilk deneyimini eşinde yaşamak isteyen ya da aile baskısı sonucu bu hale gelmiş erkektir.
utangaç erkektir.
daha önce görmüştüm bunu insanı.
hiç unutmam 21 yaşında da ilk cinsel deneyimini yaşamamıştı.
(bkz: sol frame in gülü başlıklar)
ilkokul a$kını unutamamı$ daha sonraları ona daha da bağlanmı$ ve ondan da bir güzellik görememi$ erkek ki$isi. böyle bir erkek var, ben de yok sanıyordum ama hayatta böyle $eyler de oluyormu$...
bamya pipilidir, kendine güvenmiyordur.
boşalması 23 saniyenin altında olacak kişidir.
nostaljik bir parça göndermek istediğim erkek. şarkı da aşağıda.

şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler. *

(bkz: kaybolan yıllar)
inandığı değerlere herşeye rağmen sıkı sıkı sarılmaya çalışan yada çok itici olan erkektir. tercih meselesidir.

22 yaşında olanı elimizde bulunmaktadır ancak 23 ü bizde yok yan komşuda var.
ağzına biber sürülmesi gereken erkektir. öpüşmek için en az 35 yaşını beklemen lazım nedir bu acele ?
23 yaşına gelip henüz hiç bir kızla öpüşmemiş şahsiyettir. içinde patlmaya hazır bir penis vardır.
saygı duyulması gereken erkektir. hiç olmazsa, herkesi öpen iğrenç yaratıklardan değildir.az ama öz öpmek isteyen erkekte olabilir.
öpüşmeden direkt olaya girmiştir.
(bkz: atıl kurt)
(bkz: hiçbir zaman geç değildir)
öncelikle başlığın içerdiği cümle iki farklı anlam tşımaktadır. anlatılmak istenilen anlamı zaten yukarıda farklı yazarlar tarafından dile getirilmiştir. diğer tanımı ise şöyle olmalıdır; 23 yaşına giren bir kişinin bu yaşında yaşadığı ilk öpüşmedir.
eminim ki bahsedilen kişi bir avrupa insanı olsa, çok daha erken yaşta öpüşecekti. türkiye'de ki hatunlar öpülmüyor ki arkadaş makyajdan şeyden. altın sarısı dişler, ( fırçalamamaktan dolayı bazıları tabi ) öpüşmeyi bilmeyen hatunlar gibi çeşitli sebepleri var. kendilerini kasanlar, kasmaktan dolayı burundan hızlı hızlı nefes alıp veren ve mide bulandıran hatunlarla dolu bu ülke.
belirli prensipleri olan erkektir. ya çok fazla seçiçidir, yada kız nesline farklı gözle bakıyodur. ama her iki durumda da biran önce tecrübe kazanmalıdır. yoksa zamanı ve yeri geldiğinde ne yapacağını bilmeyebilir.**
mühendistir ya da teknik üniversiteden mezundur. o kadar kesin
güncel Önemli Başlıklar