1. 1.
    artık çok geç kalmıştır. 23 lük suratla insan ilk aşk heycanı yaşamaya utamır zaten bu yaşta 18 lik geç gibi enerjik olmanıza kanınızın deli akmasına imkan yok. eger 23 yaasına kadar sevgilim olmazsa ondan sonrahiç olmasın ben 23 yasında ilk kez bie kızla el ele tutuşup gezmeye utanırım.
    1 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    biyoljik olarak kızlar 12 yaşında erkekler 15 yasında yetişkin olur yani 23 yaşında sevgilisi olmamış bir erkek 8 yılllık yetişkinlik hayatı boşa geçmiştir. 8 yılllık sevgilisi hatta 8 yıllık evli olabilrdi.
    -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  3. 3.
    biraz tecrübesiz olmakla birlikte, hiçbir şey için geç kalmış değildir. hey gidi hey, insanın olduğu yaşla ilgili hayıflanmakla geçiyor ömrü.. halbuki sonradan "ulan niye kasmışım kendimi bu kadar" diye pişman olunacak hayıflanmalar bunlar.
    1 ... usualsuspects
  4. 4.
    niye pişman olayım amk. 22 yaşım bitenen kadar sevglim olmazsa ondan sonra hiç olmasın.23 yaş genç bile değil kart bir yaş 23 yaşında 18 lik gibi ilk aşk yaşmaya utanır insan. zaten 23 yaşında o 18 yaşındaki enerjide olmaz insanda. ilk sevgili içinde çok geç dediğim gibi bir erkek 15 yaşında yetişkin oluyor.
    ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  5. 5.
    Saf olur kendini paralar. istediği kadar çevremden gördüm ben desin kişisel tecrübenin yerini tutmaz.
    ... depozitolupetsise
  6. 6.
    çok geç artık çok geç.
  7. 7.
    Asla gençken sevgiliye sahip olma duygusunu tadamıyacak zavallı insandır.
    3 -5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    En mantıklı şey karşı tarafa hiç bir şey belli etmeyip gayet mutlu insan numarası yapıp evlenip çocuk sahibi olduktan sonra intihar ermektir. Böylelikle dünyaya boşuna gelmemişte olursunuz gitmeden dünyaya bir canlı bırakıp biyolojik zincire uymak gerek.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  9. 9.
    Yaklaşık iki ay flört ettiğim kızın kendisi itiraf etti. ilk başta senden hoşlandım ama senle tanışıp sana şans verdiğimde sevgili olacak ağırlığı ve cesareti göremedim sorumluluk alacak bir insan değilsin dedi.
  10. 10.
    Ben 25 e giriyorum gene de yok. Sor pişman mıyım elbette hayır. Gene eskiye dönsek gene istemezdim.
    3 ... kale3112