1. 1.
    40 yaşlarına geldi mi oğlu şimdi olduğu yaşlarda olacaktır.Arkadaş gibi olacaklardır.

Şöyle düşünün standart bir mühendisliği 22 sinde bitirip askere gidip gelip vakit kaybetmeden evlenmek güzel değil mi?
    7 -6 ... salon beyefendisi
  2. 2.
    Hayatı karartmakla eşdeğer olan eylem. 35 yaşından önce evlenen insanları anlamakta güçlük çekmekteyim.
    8 -3 ... kivilive
  3. 3.
    En asil duygulara sahip olmaktır. mükemmel bir şey olabilir.
    7 -1 ... yahigewrovski
  4. 4.
    10 çocuğum olsun istiyorum. ama doğru eşi bulamadım. 25 yaşındayım. kıskandım o iti.
    2 -1 ... uzay muhtari
  5. 5.
    ağabeysi evlenacak baba olacak hayatını yaşayacak.Çolug çocugine bakacak.Sorumluluk aalacak.

Hayat onu olkunlaştıracak.

Ne oldu birden doğu şivesine kaydım.Doğuda bu düşünceyle erkenden evlendiriyorlar.Bu yine 23 iyi yaş 17 oldu mu evlendiren daha çok.
    4 ... salon beyefendisi
  6. 6.
    intihar etmenin bir başka yolu.
    ... this
  7. 7.
    lan az bi durun biz daha okulu bitirmedik..

vay arkadaş ya.
    5 ... romeosuzjuliet
  8. 8.
    Bu da ne ki?
    Babamın arkadaşının oğlu 19 yaşında evlendi. Üstelik gelin türbanlı ve hamileydi.

Yasitlari gençliğini yaşarken kendisi onların hayatına özenip keşke evlenmeseydim diye dizlerini dovecek erkektir.

Herşey hayatında güzel.
    Bir erkek 27 yaşına kadar çocuk bence ve evlenilecek olgunlukta değil.
    3 -1 ... patronum
  9. 9.
    babamın yaptığı şeydir efendim. gerçi o 21 yaşında da evlenmiş ama olsun.
    ... turkmen begi
  10. 10.
    Erken anne olmak nasıl güzelse o kadar güzeldir. Çocuklarıyla arasında uçurum yaş farkı ve uçurum jenerasyon farkı yaşanmaz, arkadaş gibi olacaklardır. Ama bunların erken anne olmak kadar kolay olacağını sanmıyorum çünkü olgunlaşamayanlar, sorumluluk alamayanlar olcaktır. Erkekler için zihinsel olgunlaşma süreci daha yavaş işleyip daha geç tamamlanıyor bence.
    3 ... netbirisi