bugün

Tamam ikiniz evlenin iste.
Sevgiliniz olunca çok zarar etmiş olmuyorsunuz. Hele üniversitede varsa tadından yenmiyor.
h@la yok mu len?

halk eğitim kursu açacam bedava amk!

gençlik çok sıkıcı.
Benim bu.

Olmayınca olmuyor.
ileride sevgilisi olunca öpüşürken geleceği gerçeğini hatırlatmak istediğim erkektir. kız da bunu fark edince''kikiikiki'' diye gülerek ertesi gün arkadaşlarına anlatır. hayat bazıları için çok acı.
Normal bir durumdur.
islam dinini benimsemiş ise zina yapmak istememesine ve doğru kişiyi bekliyor olmasına delalettir.
muhtemelen beta erkektir, bu zamana kadar bir kizin elini tutmamissa bundan sonra da tutmayi beklememelidir. hicbir zaman sevilmeyecek bir insan olmadigini anlamaya yakin zamanlarini yasiyordur.

bu saatten sonra kendisine yakin davranmaya calisan kizlara karsi temkinli olmalidir. zira o kizlarin gozunde guvenli limandan baska bir sey degildir.

bu ekonomik liman tesbihi, ekonomik guven ozelinde cesitlendirilebilir.

bu soyledigim her iki cinsiyet için de gecerlidir, gerekli cinsiyet isimlerini zitti ile degistirilerek vermek istedigim mesaj daha genis bir anlam kazanir.
ozetle bu devirde dogru kizi/erkegi secmek gercek anlamda zor. yalniz kalmak isten bile degil.
32 yaşında olup sevgilisi olmayan erkekler bile varmış. şahidim.
Uğraşmamıştır. Zira günümüz basitliğinde boşta gezmek istemedikten sonra mutlaka bulurdu. Ama boşver kardeş gerek yok. Zira sonu zinaya kadar gidebiliyor.
Sevgilisi yoktur ve 23 yaşındadır.
sağlık olsun erkeğidir.

36 yaşındayım hiç sevgilim olmadı. yine de hayattayız be arkadaşlar. sağlık olsun. önce sağlık.
33 yaşında olmadı dıyecektım 36'lık geçmiş beni selamlar kendisine...
Yanliz degilsin yas 28 ve hic sevgilim olmadi.
Benimdir. Olmasını ben istemedim çünkü. iki gün takılıp üçüncü gün ayrımak için ben birliktelik yapamam kimseyle. Benim sevgim ölene kadar olmalı. Birliktelik Evliliğe gidecek abicim net.
güncel Önemli Başlıklar