bugün

okumadım ama haksızsın.
Bir palio weekend sahabı olaraktan, hak verdim sana bro.
Benimkiler de diyor klimalı bi araba olsaydı falan diye ama nafile tabi, baştan koydum tavrımı. Palio yoksa ben de yokum dedimdi zamanında.

Bu arada palio 23k etmez diyen cahiller, piyasadan habersiz sanırım. Japona yönel demiş biri de, o paraya anca japonun minnak pipisine yönelirsin.
en as duyguların terkedilişidir.
Kafe deyince para çıkışmayacak ve sonra olaylar başlayacak dişe düşündüm. Neyse palio olayın görünmeyen yönünü temsil etmiyor olabilir.
(bkz: inci sözlük ergen başlıkları).
fiyat palio'ya bu hikaye yazılırsa, belki 0 km de bir tane hediye ederler.
görsel
serap yengeye selamlar.
BMW mi Scirocco mu yengenin kafası çok karışık.
Palio 23 k etmez, japon gruplarına yönelin.
1.39 faiz inandırıcı gelmedi ama serap konusunda haklı olabilirsin.
euroncap çarpışma testinden 2 yıldız almış arabayı al götüne sok.

Kardeşim sen bi kadınla sevgili olduğuna emin misin? Oto eksper olmasın o?
Değişen varmı yokmu hasar kaydı bunlara dikkat et kasa saglammı meme estetikmi dudak botokslumu selülit varmı kaporta da çürük
Modelleri karşılaştır hangisi yüksekse ona binmeye devam et

Bence palio boşver sen seraba binmeye devam et yoksa el arabasına muhtaç kalırsın bi palio sahibi olarak Söyleyeceklerim bu kadar.
At yalanı seveyim inananı.
hayırlısı olmuş kardeşim. sana kız mı yok sanki..

görsel

olay mizansen tabi muhtemelen. ancak böyle insanlar var ve sayıları oldukça fazla. bire bir yaşadığım için biliyorum. hayatları boyunca kirada oturmuş bir aile. hiçbir zaman arabaları olmamış. kıt kanaat geçiniyorlar kız da çalışıp katkı vermeye çalışıyor evine. bak bunları eleştirmiyorum, yermiyorum aksine çok güzel şeyler. takdir ettim tüm hayatım boyunca emekçi ve bilinçli insanları çünkü bizde böyleyiz. ancak kendi şartları belli iken it gibi çalışıp kemeri sonuna kadar sıkıp ev sahibi olabilmiş bir adamı sırf arabası yok diye beğenmeyip burun kıvırması. lan ananın karnından araba ile mi doğdun. işe otobüsle veya yürüyerek gidip geliyorsun. karşındaki insanı seviyorsan ( sevmiyorsan zaten beraber olmazsın ) arabayı ne yapacaksın neden şart olarak koşuyorsun.
Demek ki Fiat palio kadar fiyat biçilemezmiş ona. Kendini bu kadar değersiz görüyorsa ondan ayrılarak daha da değersizleşsin. Hem serap yenge kim la? Fiat palio nun reklamında oynayan kız değil miydi?
serap iri göğüslü bi abla ise kaybın adına üzüldüm.

değilse siktiret, çokta şeyapma.

Not:seraplar iri memeli olur.
https://encrypted-tbn0.gs...XDTDnzGD-80DuV4iA7qEamPig

işte o palio. ahh serap yenge ahhh.
Tarihli bir terkedilme hikâyesi. Halbüsü "çocuklar sana yenge demek istiyor" du.

(bkz: euroncap çarpışma testi)
(bkz: ilginç testler)
(bkz: çarpışamadı)
araba dünyasına hakim olmayan serap yenge tarafından terk edilmektir.

--spoiler--

güneş yanıkları olan palio

--spoiler--

serap yenge, serap yenge!

arabada güneş yanığı var. demek ki boyasız. 3 gün sonra "satacam" desen boya takıntısı olanlar bile arar. ama serap yenge de nerde o görgü, bilgi.

canını sıkma babako, öyle bir kadınla evlilik birliği içinde araba alınmazdı. tok kapı sesinden de anlamaz şimdi o. binicisine yarar aksent araba yerine, çarpık çurpuk, yorgun leonları tercih ederdi. bak seni allah korumuş usta.
Serin hikaye bro.

Bir olay.

insanı üzen durumdur.
Dün benim için doğruyu yanlışı ayırt etmek adına mühim bir gündü.

Kalbimin bir ömürlük misafiri, evimin kadını dediğim kadınla ayrıldık.

Biraz birikmisim vardı. Yıllarca otobüs kuyruklarında beklemekten minibüs koltuğunda kucak kucağa gitmekten yildim.

Bir araba alayım dedim, dört teker bir direksiyon olsun ama benim olsun. Aradığım arabayı da buldum.

Gri, güneş yanıkları olan ama sevimli bir Fiat Palio.

14 bin liram vardı kalan 9 bin lirayi %1.39 dan 2 yıllığına kredi ile tamamlayacaktim.

Serap hiçbir şey bilmiyordu çünkü ona arabamla gidip sürpriz yapacaktım.

Kafede buluştuk. (Oruç tutmuyoruz) Arabayı bu pazartesi teslim alacaktım ama heyecandan kendimi tutamadım araba aldım askim dedim.

Aman Allah sen ciddi misin deyip masanın etrafında bir tur attı. Sonra BMW mi Scirocco mu diye sordu.

Biraz sarsılmış şekilde Fiat Palio dedim. yüzü düştü. Euroncap Çarpışma testinden 2 yıldız almış arabayı al götüne sok dedi. Ya ben içindeyken hatalı sollama sonucu kaza yaparsan dedi. Allah korusun.

Gerçi palioyla sen anca duran arabaları sollarsin dedi.

Bu kadar hakarete dayanamadım. Ayağa kalkmamla tokatı carpmam bir oldu. Serap, Allah belanı versin deyip koşarak kafeden çıktı. Anlayacağınız Terkedildim aminakoyyim ama gururumu kurtardım. Beni küçümseyen bir kahpeyle işim olmaz.
güncel Önemli Başlıklar