bugün

3 yil öncesine kadar bu edebiyati kandan beslenme olarak gören kitlenin son kozları.

Ayrıca vatan için mi reis icin mi sehit olmuş askerimiz?

Enteresan.
görsel
(bkz: yağdanlık)
Gerçekten rezillik. Ki bu rezilliğin dünyada eşi benzeri yok. Vallahi acıyorum lan. Ulusal bir gazetenin manşetine bakın amına koyayım. Zerre aklı olan insan bu manşeti görüp bu ne rezillik der. Bu ne olm bu ne lan? Ülkede hiçbir şey olmuyor ekonomi, siyaset yok dışarıda hiçbir şey olmuyor askerimiz sınırötesinde değil. Haber verilecek hiçbir şey kalmadı bir bu di mi? Vereceğiniz haberi aklınızı imanınızı sikeyim sizin. Münafık köpekler.
onbeş seneden fazla zaman geçmişken benzer tayyipçi/ fethullahçı kepazeliklerine gıkını çıkarmadı kimseler. yeni akit, türkiye gazetesi, zaman, yeni şafak, a- haber denen bok çukurları yalana doğruyu katarken yeni türkiye masalları anlatıldı. oysa ne itikatlarında ne kafalarında bir değişiklik yaşanmadı muhafazakarların. türkiye nasıl bu hale geldi? diye şaşırıp okuyanlar bilmeliler. bu bokta en büyük pay kendilerinin.
onlar bu gücü bu pişkinliği elde etmedi. siz kendiniz onların ayakları altına kendinizi bilerek soktunuz. yıllar içinde onlar yükselmedi, siz alçaldınız. onurdan ve şereften siz vazgeçtiniz. siz iki büklüm olurken en çok onlar dik durmak dedi. siz kendi doğrularınızı unuttunuz, onlar yeni doğrular yarattılar. şimdi ise ağlıyorsunuz. sanki herşey dün olmuş gibi.

şimdi size herşey müstahak. yazık ki ne yazık.
Dolar Ebesinin Amina(Everstine cıkmıs...
Eqonomik kriz var.
Ulkede
Ama bu
Zihniyetini ziktgimin
F.hise Medyasi gene olu taklidi
Yapio
Az kaldi
24 haziran da hesaplasicaz sizinle
Syn. Or.spu cocuklari...
Bu kadar düştü oylar demekki ha gayret gençler sandıklara sahip çıkalım.
gencecik insan, kanı siyasetçileri yıkasın diye mi toprağın altında şimdi.
Kanla beslenmek başka nasıl olabilir acaba ben bilmiyorum. Millet Muharrem'in birasına karışır ,kanla beslenene laf etmez.
Kanla beslenmek başka nasıl olabilir acaba ben bilmiyorum. Millet Muharrem'in birasına karışır ,kanla beslenene laf etmez.
güncel Önemli Başlıklar