bugün

ümmet maskesizlikten, test kitsizlikten kırılırken, elin gavur memleketine maske kit dağıtmaya giden oğlu hakkındaki açıklamasıdır.

Birde hangi sıfatla gitmiş ki? Maskeyi kiti kendi cebinden ödeyip, zekat mı dağıtmış?

--spoiler--
geçen sene aralık ayında gitmiştir. ve covid'le mücadele amacıyla ihtiyaç sahiplerine test kiti, maske gibi malzemeler götürüp dağıtmıştır.
--spoiler--
(bkz: buna kargalar bile güler)
ne bekliyordunuz? evet hepsi doğru özür dilerim, bunu ümmetin geleceği için yaptım falan mı diyecekti? tabi ki reddedecek!
oldum olası bu adamı hiç sevemedim. sinsi ve yüzünden şer akıyor. tıpkı akpli diğer bakanlar gibi.
Reis dünyadan aya 6 şeritli otoban yapacak. Benden duymuş olmayın.

(bkz: Erkam Yıldırım ın Venezuela ya gitme amacı)

Konuştukça batıyorlar...
binali reisin malum zihniyeti mos mor ettiği net açıklamalardır. evet..
Mutmain olmak için yetersiz açıklamadır.

Damat beyin dediği gibi, at izi, it izine karışmış, kim doğru, kim yanlış, kim dürüst, kim ahlaksız biz de bilemiyoruz artık!

Bu vahametleri hakedecek ne yaptık?!
Biz size ne ettik, ağalar, beyler?!
Bu reva mı türk halkına?!
Vicdanlarda mı sızlamadı?!
Bizi hiç mi sevmedeniz beee, hiç mi?!
Oğlu test ve maske dağıtmaya gitmiş. Vayyyy yavrummmm vayyyyyy.

Hiç gitmedi, demesi gerekirdi normalde. Ama sonra belgelenirse göte gelmemek için tedbir amaçlı kabul gibi.

Ayrıca o tarihte, venezuela'da vaka 300, Türkiye'de 30 bin idi. ( Bu bilgiyi de ekşicilerden aldım)
benim bildiğim akparti venezuellaya yardım gönderse a haberden canlı yayınlatır mehteran eşliğinde gönderirdi. böle bir şovu kaçırmazdı. binali yıldırımın oğlu da dönüşte sanki kudüsü fethetmiş gibi karşılanırdı.
Çok tedirgin şekilde yaptığı açıklamalar.

(bkz: 23 mayıs 2021 meral akşener tweeti)

Muhalefet de susmaya devam ediyor.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.