1. 1.
    an itibariyla izleyicileri ekran başına kitlemiştir.

bu hissiyatı en son parliament pazar gecesi sineması zamanları yaşamıştım. şu anda tek sorun patlamış mısır stoğumun neredeyse tükenmiş olması :'(
    5 -10 ... nesgayfe
  2. 2.
    Olaylara bakış açım : yiyin birbirinizi ete para vermeyin, sikin birbirinizi göte para vermeyin.
    5 -2 ... ahlaksiz adam
  3. 3.
    23 mayıs 2020 sözlük içi yazar kavgaları
    6 -1 ... alpertunna
  4. 4.
    Gün gelir o kavga eden yazarların hepsi birleşir senin gibi sonradan görme, yüzüne bakılmayacak kadar çirkin ama parası hatrına yanında 5 dk durulacak insanlara had bildirir.

O yüzden kavga odağı sen olmadan mısırını bitirmene bak.
    13 -11 ... crybaabyyyy
  5. 5.
    janem bana karşı zaten birleşiyorlar. sözlükte haçlı ordusu karşısındaki türkler gibiyim anuniyum.

mevzuya gelirsek patlamış mısır kırmızı çizgimizdir.
    2 -3 ... nesgayfe
  6. 6.
    Başka bir deli de bu. Telden direksiyon verin de sürsün.
    8 -1 ... lara croftt
  7. 7.
    Cry iyi vuruyor. Hanımefendi sizden ders almamiz lazım. iyi had bildiriyorsunuz.
    3 -4 ... sweet but psycho
  8. 8.
    körler sağırlar yine birbirini ağırlar olmuş.

keşke şu iyi vuranlar nick altımıza döşedikleri "koşan" entarileri de silmemiş olaydı. neise sağlık olsun. siklemeyen her erkeğin kaderidir yüzüne bakılamayacak kadar çirkin veya ibne ilan edilmek swh.
    4 -4 ... nesgayfe
  9. 9.
    ergen işidir.

koca koca insanlar birbirlerine neler diyorlar şok oluyorum.

bir adet iftirayla da aralarına çekilmeye çalışıldım ama yemezler, bana mermi atana ben gül atarım.

şaka lan şaka, hayatı sözlükte geçen varoşların seviyesine neden düşeyim? kendiniz çalın kendiniz oynayın ama az ötede, boş kafayla pek çekilmiyor.
    10 -3 ... mcmlxxxvii
  10. 10.
    Modlar entry siliyor bu gariban da önemsendiğini sanıyor. Allah akıl fikir versin.
    7 -4 ... lara croftt