bugün

(bkz: 24 mart 2021 akp olağan kongresi) öncesi türkiye'nin dörtbir yanındaki akp teşkilatlarının yola çıkmasıyla ortaya çıkan durum.

her yerden geliyorlar.
görsel

doğudan, batıdan, kuzeyden, güneyden;
görsel

kendilerinden başka kimseyi düşünmeden;
görsel

lebaleb geliyorlar;
görsel
Maaşallah maaşallah.
Lebaleb Dolacak inşeallah.
Sevindiren olaydır..

Haydi corona, yiğidim.. Sen işini iyi biliyorsun.. Yık geç şu akepelileri.. Cehennemin derin kazanlarına yolla şu pislik siyasal islamcıları.. Doğal seleksiyon aktive edildi.. Sonuçlarını heyecanla bekliyoruz..
pandemistler, eserinizle gurur duyun. kapanma kapanma diye tutturduğunuz, yasak dilendiğiniz kişiler işte bunlardı. işte bu kişilere yasak uydurma cesareti verdiniz. sonuç, ben sizin pembe götlülüğünüz yüzünden şu saatte evimin önüne çıkamıyorum ama onlar şehir değiştiriyorlar. sözde muhalifliğiniz yerin dibine batsın. yasaklarınızı alın ve kimseye karışmadan huzur içinde evinize kapanın. yeter artık, neresi lebaleb dolacaksa dolsun.

bu da böyle bir entry'dir.
Şunu da anlamıyorum.
Bak işin virüs var; maskesiz, otobüs dolu kısmına girmeyeceğim.

Yahu bu adamların işi gücü yok mu?
Biz gerçekten izin almamız gereken bir konuda (hastalık, sınav gibi) izin alırken bir sıkıntı çıkmasın diye uğraşıyoruz. Ve tatil izni için 6 ayda tek atımlık kurşunumuz var.

Millet gayet rahat kongre, miting için şehirler arası gidiş geliş yapabiliyor neredeyse bir günlük yola.
Sanırım bu ülkede bir biz kendi işinin patronu değiliz, orta direğiz.
inşallah adım atacak yer kalmayacak, oksijen kırıntısının paylaşılacağı mahşeri bir kalabalık içerisinde kutlarlar kongrelerini arkadaşlar. subhanallah.
akp otobüsünde lebaleb eğlence...

üstelik kadınlı erkekli...
https://streamable.com/bicd77

işte ak party...
partinin tek ve doğru adresi...

müzik dans hareket ve eğlence,
hepsi toplandı tek bir yerde,
ümmet de razı bundan reis de,
lebaleb doldur otobüsü gel kongreye.

parti ve organizasyon bizim işimiz,
covid ortamında dans ederiz,
her şeyden önemlidir reisimiz,
lebaleb doldur otobüsü gel kongreye.

aşık tengiri der ki bu nasıl bir iş,
her yerde dönüyor acayip bir sikiş,
başladı artık yükseldiği yerden iniş,
lebaleb doldur otobüsü gel kongreye...
görsel
Eylül ayında, frig vadisinde hiçliğin ortasında trekking yaparken pusu kuran jandarma maske cezası yazmıştı ki o zamanlar kafelerde insanlar göt göte oturarak takılıyorlardı. Amaçları milletin sağlığını düşünmek falan değil kasaya sıcak para sokmak, ha ben ne yaptım ödemedim gidip iptal ettirdim. yürekleri varsa bu otobüsleri de durdurup kessinler bakalım maske ve sosyal mesafe cezası, yer mi?

insanı Yoruyor artık bu ülke. Huzur yok, adalet yok, düşüncelerini çekinmeden ifade edebileceğin bir ortam yok, ekonomik sıkıntılar var, iltimas var, hırsızlık var, yolsuzluk var, her gün kaosa sürükleniyoruz.
iğrenç bir ülke, umarım bir an önce kaçabilirim buradan.
geçen gün polisin teki,

adam karısını hastaneden mi çıkarıyordu

yoksa hastaneden çıkarmak için para çekmeye mi gidiyordu ?

yapmadığı artislik, yapmadığı oyun kalmadı

nerdesin utanmaz

hadi koş yakalasana maskesiz akabe milislerini

yer mi ?

var mı o kadar maça ?

artisliğiniz anca vatandaşa.
Dünyaya "covid ile nasıl mücadele edilmemeli"nin dersini veriyoruz. Başka da bir şey demeye gerek yok.
inanmadıkları doğal seçilimin kurbanı olacaktır.
daha geçen gün doğum yapan ablasına para çekmeye giden adama sorgusuz sualsiz ceza yazıldı bu ülkede, bir araba da fırça yedi adam. banka önünde bekleyen 10 yasında çocuğa "babana söyle 1000 lira fazladan çeksin" diye artislik yapan emniyet amiri var, eczanede ağızlarında maske 4 m2 alanda oturan çalışanlara ceza kesip lafı ağızlarına tıkan kaymakam var.

bakalım lebaleb giden bu arkadaşlara tek kelime edebilecek mi yukarıdakiler veya muadilleri.
kar yağışı nedeniyle virüsün ölmesinden dolayı normal durumdur.
Ayrımcılığın zirvesi yaşanıyor ülkede.
akitlerinden oluşan saray uşakları .
6 yaşındaki çocuklar bile derste maskeleriyle oturuyorlar.

Fotoğraflardaki maskesiz suratların kimlikleri tespit edilip ceza kesilmelidir.
O kadar günahlarını aldık. Kongre lebaleb dolu değilmiş arkadaşlar. Kamera açısı yanıltıyormuş. Ben demiyorum, akp grup başkan vekili Cahit Özkan diyor.

https://www.google.com/am...ce-gozukuyor-110106766882

Neyse rahatladım şimdi.
güncel Önemli Başlıklar