bugün

konya'da zirve olmaz dediler, orada kimse sosyal değil dediler. işte sırf bu yüzden yapılması gereken zirvedir. zirve alkolsüz olacaktır (benim yaşım tutuyor da işte neyse).
ayrıca kalacak yer sıkıntısı olmadığından ankara'dan gelecek olan misafirlerimizi de ağırlayabiliriz. (param yok nasıl döneceğim derdiniz de olmayacak)

yer: efulim cafe (zafer zeki pikniğin yanındaki kibrit'in bir üst katı)
zirvebox: http://goo.gl/e6r4W1

menü: görsel

katılımcılar:
________

organizatör: mob barley

organizatör: archeologiste

ofsayti bozan stoper

fewzi1907

meks brod

kavruk kahve

aliadierre

girift

abaninaltindakisopa

zirve 16:00'da başlayıp muhabbet kitlenene kadar devam edecektir.

edit: alkolsüz bir ortamda yapılmasının sebebi konya da gerçekten meyhane gazino ya club dışında alkollü bir mekanın olmamasıdır. bunda art niyet aramayın içmek isteyen zirve çıkışı bize gelebilir dilediğini içebilir. *
Ygs sonrası çılgın atacağım zirve. inşallah sınavdan sonra zirvelik halim kalır.
katılmak istediğim zirvedir. görüceğiz artık...
dogum gunumde olacak olan zirveeee!
şehir dışına çıkmaz isem katılacağım zirve. Organizatörlere tavsiyem eski Konya zirve başlıklarına bakıp katılanları bilgilendirmeleridir.
Bir bayan olarak,gelmeyi düşünen kız akadaşlarımla yakından ilgilenecegim zirve,bekliyoruz,davet ediyoruz e gelin yani.
Alkolsüz olması bile birçok şeyi açıklar niteliktedir. Sakarya zirvesi gibi olamaz. Geçmiş olsun.
+1 imle katılacağım zirvedir. tam o tarihde orada olmam şans sanırım. yaz beni.
Herkesi bekleğimiz zirvedir.
Zirve efulimde ise Zirveden önce zeki piknikte bol acılı döner vs atabileceğiz demek.

1 dönere 1 kase acı döküyorum. Rakipleri beklerim.
"konya'da da ne zincir kırılır amk" denilesi zirvedir. Hadi zirve yapıyorsun, bari Konya'da yapma. Hadi yaptın diyelim, bari adını böyle iddialı koyma.

Amk biri gider Samsun'da fakbadi olur, diğeri Konya'da zincir kırar. Sözlük değil oyun parkı amk.
cafe reklamında öteye gidemeyecek olan zirvedir. konya'dan yazıyorum.
hiç bir zirveye katılmamış, katılsa bile gecesinde evine dönüp masturbasyonunu yapmış, sözlükçüler tarafından siklenmeyen kişiler tarafından baltalanan bir zirve. ve bir şeyleri baltalayınca adam oldum sanan güruh giremez bunu baştan belirtelim. kimsenin siklemediğini biz neden sikleyelim azizim?

ayrıca kafe tanıtımı diyenler olmuş. haklılar. öyle bi mekan yazısı yazmışım ki kafe tanıtımını bile geçmiş. sadece konya'da adam akıllı mekan olmadığından detaylı tanıtım yapılması gerekli. zaten konya'da yaşayanlar bilir. bana kalsa eğitim fakültesinin arkasındaki han cafe'de ya da meram yeniyol'daki iş bankası'nın arasında bulunan neşve'de yapılırdı ama bosna'dan gelenler birde o tarafa gitmekle uğraşmasın diye anlaşılabilir ve en iyi fiyatı sunan kafe ile anlaşıldı. yoksa kafeye bugün konuşmak için gitmemi saymazsak 2. gidişim olacak.
buram buram reklam kokan zirvecik.
--spoiler--
ayrıca kafe tanıtımı diyenler olmuş. haklılar. öyle bi mekan yazısı yazmışım ki kafe tanıtımını bile geçmiş. sadece konya'da adam akıllı mekan olmadığından detaylı tanıtım yapılması gerekli. zaten konya'da yaşayanlar bilir. bana kalsa eğitim fakültesinin arkasındaki han cafe'de ya da meram yeniyol'daki iş bankası'nın arasında bulunan neşve'de yapılırdı ama bosna'dan gelenler birde o tarafa gitmekle uğraşmasın diye anlaşılabilir ve en iyi fiyatı sunan kafe ile anlaşıldı. yoksa kafeye bugün konuşmak için gitmemi saymazsak 2. gidişim olacak.
--spoiler--

kafe tanıtımı olmayan bir zirvedir. kelle başına 10 tl almayacak, bir şeyler kitlemeyecek, kalkmamız için gözümüze bakmayacak bir yer söyleyin gidelim. konya'nın en bilindik caddesinde bulunan en bilindik kuyumcunun üstündeki en bilindik cafe neden 15 yazar için reklama ihtiyaç duysun?
bir etliekmekçide toplanıla daha iyi olurdu, ordan kafeye geçilirdi falan.

şimdi üniversiteli olmak vardı anasını satayım.
aliadierre ve girift nickli yazarlarında işleri olmazsa ve o güne sağ çıkarlarsa katılacakları zirvedir.
http://galeri.uludagsozlu...kırıyoruz-zirvesi-599716/
Uçak mühendisliği için sinava girmem dolayisiyla katilamayacagim zirve.
O kadar gün var 23 mart olur mu?
Şehir dişini da düşünün.
Bence sınav zamanı olması sıkıntı olabilir.
Sınav çıkışı gideceğim zirve.
buram buram türbe yeşili kokan zirvedir.
yalan olmayacak, 3 kişi bile gelse olacak zirvedir ve amacı konya'daki yazarların kaynaşması olduğundan bir kafe'de yapılmaktadır. ikincisi alkollü ya da piknik tarzı olacaktır.
Eski Ankara taysasını bekledimiğiz zirvedir. Konya nın zirve konusunda en tecrübeli yazarı olarak bilgi ve birikimlerimi yeni kuşaklara anlatmaktan memnun olacağım. Trenle veya otobüsle, hatta uçakla gelecek varsa pick-up servisi sağlarız...

Ayrıca cafe reklamı vs denmiş. Mal mısınız arkadaşım? Konya daki en merkezi yerde Efulim. Eli ayağı düzgün bir yer sonuçta...

Şehir dışında olmazsam katılacağım zirve...
ankara, eskişehir, bursa gibi hızlı tren imkanı olan şehirlerden de katılımcılarını bekleyen zirvedir. tekrar ediyorum alkollü bir yer olmamasının sebebi hem 18 yaş altı bir iki yazar arkadaşımız olacak hemde ilk zirve olduğundan katılımcıların muhafazakarlık kat sayısı ölçülecek. burası bursa eskişehir kocaeli istanbul sakarya değil. alkolden rahatsız olan muhafazakar yazarlar bile geliyor olabilir.
güncel Önemli Başlıklar