bugün

beşiktaş'ın bala göte 1 puan aldığı maç. evet.
gruptan çıkma adına kilit maç. bu maçı yenersek gruptan çıkarız. başka yol yok.

haydi bastır karakartal.

edit: niye eksilediğinizi çok merak ettim ? neyse.
not:beşiktaşlıyım.

beşiktaşın grupta iddiasını söndürecek maçtır.

ortada duruveren gerçekler var çünkü.
1-1 biter.
Bukadar eksikle yenersek işde ozaman bekle bizi şl denir.
Gün sayıyoruz az kaldı benficaya koymaya.
alırsak, çıktık gruptan, hem de belki grup lideri olarak.

haydi kartalım.
(bkz: 7 kasım 2000 galatasaray sturm graz maçı),
(bkz: 26 kasım 2003 lazio beşiktaş maçı) ve
(bkz: 2 kasım 2011 trabzonspor cska moskova maçı) ile eşdeğerdir.

umarım beşiktaş'ın durumu ilkindeki gibi olur.
beşiktaş için 5. maçlar hep kabus olmuştur ama bu sefer bu işi bitiririz...

fabri'den gol bekliyorum...
rodi stoperde, tosic sol bekte, adriano nun sol açıkta, abou nun forvette başlayacağı maçtır.

rodi-tosic-adriano nun adana maçında sahada olmaması bunların bu maçta oynayacağı anlamına geliyor zaten.

galibiyet çıkarmak için çok şanslı olmak lazım zira benfica yı yenebilecek güçte değiliz. berabere biterse iş mucizelere kalmış olur zaten. ki bana sorulacak olursa ligteki şampiyonluk daha önemli bir üst tura çıkıp 5 yiyip geri gelmektense, ligte şampiyon olmak daha önemli. renklilerden her anlamda çok gerideyiz, çok...
Benfica koyup geçecek. Evet.
Rüyamda tıpkı kiev ve napoli maçları gibi onlarca pozisyona girip, berabere kaldığımızı gördüm.
Bu sefer farklı olması dileğiyle. Bu maçı alırsak son hafta kievi de yeneriz ve şampiyonlar liginde bir ilk yaparak bir türk takımının gruptan lider çıkmasına şahit oluruz.

Sana en büyüklük yakışır beşiktaşım. Güldür yüzümüzü.
dünyada bir ilke imza atılacak maçtır. Sessizlik rekoru !
beşiktaş koyar geçer.
iki kartalın karşılaşmasıdır.
Gecenin bu saatinde futbol kasacak değilim. Beşiktaş taraftarı yine yapacağını yapmış. Daha önceden desibel rekoru kıran Beşiktaş taraftarı bu kez de sessiz tezahürat yapacakmış. işitme engelliler ve ırkçılığa karşı maç başında işaret diliyle ırkçılığa hayır ve kara kartal diye başvuracaklar. Pardon bağırmayacaklar sessizce ifade edecekler. Belirtildiğine göre bu dünyada ilk.

Beşiktaş'ı, Beşiktaş taraftarını övecek veya takımlar arası kıyaslama yapacak değilim ancak üretkenlik açısından Beşiktaş gerçekten diğerlerinden farklı.

http://mobil.hurriyet.com...sessiz-tezahurat-40282677
Beşiktaşın maçın başlaması ile 1 dk boyunca işaret dilini kullanarak sessiz tezahürat yapacağı maç olacaktır. Dünyada ilk olacakmış ayrıca.
Beşiktaş'ın yenilmeyeceği maçtır.

Yenerse, büyük ihtimalle grubu lider bitirip türk futbol tarihinde bir ilke imza atacaktır.
Allah'ım varsın birsin ne isteyeceğimi bilirsin. Amin.

Edit: kurban olduğum allah'ım nelere kadir. Ateistlerin amk.
beşiktaşı desteklediğim maç. ama içimden bir his benfica alacak diyor. umarım hislerimde yanılırım çünkü bjk şu ana kadar ortaya koyduğu performans ve mücadele ile bu gruptan çıkmayı hak etti.

skor tahminim 1-2.

ekleme: şu işaret dili ile ırkçılığa hayır deyip sessiz kalma olayı süper bir hareket. müthiş bir duyarlılık helal olsun bunu düşünüp de uygulamaya koyana. hem engellilere hem de ırkçılık konusuna değinen güzel bir sosyal sorumluluk mesajı olacak. hem de avrupa basınının takip ettiği bir maçta, işte türk taraftarları olarak bunları yapmamız gerekiyor. dünyaya karşı çizdiğimiz profil bu şekilde modern olmalı her zaman.
Beşiktaş benfica yı yensin isteriz tabii ki de.
benfica'nın gerekeni yapacağı maçtır.

1-3.

edit: ben 1-3 dedim ama daha farklı olacak gibi. iyi oluyor ama bunlara.
edit 2: şl maçlarının özetlerine bakarken bu maça tekrar baktım şu an. bunlardaki bal kimsede yok aga. adamlar 0-3 öndeyken topları direkten dönmüş, karşı karşıya şutları dileği yalamış gitmiş vs rahat 5-6 olabilecek maçken, beşiktaşın ilk golü hariç, diğer golleri karambol ve dönen toplar önünde kalmış. şans işte. ha bu arada ilk gol hariç derken, organize güzel ama gol ofsayt. ilk golü ofsayttan atarak şansa maçı çevirdiler, ama şimdi bir hafta boyunca konuşurlar. neyse, hep birlikte 3 aralık 2016 gününü bekleyelim..
Desibel rekorundan sonra sessizlik rekorunun kırılacağı maç.

Hala koreografi diyen var.
(bkz: Sikmeseler bari)
türk futbolu için her avrupa maçı gibi önemli bir maç. benfica'nın ilk maçta eksik olduğunu düşünürsek ve beşiktaş'ın deplasmanda puan aldık burda parçalarız gibi bir düşüncesi var ise hatırlatmak gerek benfica tehlikeli takım. beşiktaş'ın konsantrasyon eksikliği yaşarsa kaybının olacağını düşündüğüm maç.
güncel Önemli Başlıklar