bugün

zico gönderilip yerine luçesku getirilirse fenerin fark atacağı maç olacaktır.
ligde aldığı 1 mağlubiyetiyle roma'nın ardından 2. sırada olan italyan takımı palermo ile fenerbahçe'nin kendi sahasında oynayacağı maç. palermo geçtiğimiz yıl çeyrek final öncesi, 4. turda schalke'ye elenmiştir.
italya'nın en formda takımlarından palermo'nun şükrü saracoğlu stadyumu'na konuk olacağı karşılaşmadır. yine de, palermo ile deplasmanda oynamaktansa, kendi evinde oynamak çok daha iyidir. zira, italya'da çok ateşli bir seyirci grubuna sahiptirler ve ön eleme turunda, ilk maçta 1-0 yenildikleri west ham united* * evlerinde 3-0'la sürklase etmişlerdir. gruptan çıkmak istiyorsa, fenerbahçe'nin mutlaka kazanması gereken karşılaşmadır ayrıca.
fenerin kazanacagı maç olacak! eger kezman ve m.yozgatlı oynarsa....
yine mide kasılmasına sebep olacak maçlardan biri. çok bilinmeyenli maçlardan biri. zico efendi bakalım bu sefer ne yumurtlayacak. şeytan diyo bırak bu top mop işlerini kendini doğaya, çiçeğe, böceğe ver ama olmuyor işte. eğer fener de bu maçı alırsa- ki yapar mı yapar, fener bu sağı solu belli olmaz- bu da bana kapak olsun.
aurelio, appiah, tuncay, alex, kezman beşlisinin maçı olacağını düşündüğüm zico nun artık tuncay ı sene başında olduğu gibi forvet oynamaya başlamasını umduğum, kezman ve tuncay ikilisinin etkin presi ve pozisyon yakalamadaki başarısını alex in paslarıyla daha da etkin kılacağını düşündüğüm maçtır..
olası kadro: *
kalede: volkan
defansta:önder lugano edu uğur
orta sahada:mehmet alex appiah mehmet *
forvette:tuncay kezman
palermo'nun fenerbahce'yi yenecegi mactir. * * mehmet yozgatlı'nın banko oynaması gereken mactir.
fenerbahçe futbol takımının sezon başında olduğu gibi çift forvete dönmesini umduğumuz kadıköy şükrü saraçoğlu nda artık kazanmak için oynayan bir takım görmek isteyen taraftarın akın edeceği maçtır..
edit: *
takımın sakin oynaması halinde kazanmamamız için hiç bir nedenin olmadığı maç. tuncay daha sakin ayağı yere basarak oynarsa, en kritik yerde çalıma girmeyip pas yapmayı tercih ederse, topu kaptırmazsa, alex biraz daha hareketli olursa, yıllık 5 milyon dolar istemek için büyük maçların adamı olmak gerektiğini anlayıp ona göre oynamayı denerse, appiah geçen seneki formunda oynar, zico aurelio'yu boş yere kesmezse, defansta edu ve şaşkın lugano topu abuk subuk şekilde heyecanlanarak havaya dikmezse, tümer yedek kulübesinde oturursa, zico bazen oyun içerisinde taktik değiştirmek gerektiğini hatırlar, tv başında herkesin açıkça gördüğü şeyleri ve daha fazlasını o da görmeye başlar ve ona göre davranırsa bu maçı alırız. aksi taktirde önümüzdeki maçlara bakıcaz masalını dinlemeye devam ederiz. bu sezon uefa da bir kaç tur atlayamazsa bu takım yazıktır günahtır o kadar harcanan paraya.
fenerbahçe'nin şanlı (!) avrupa tarihine bir "destan" daha eklemesini beklediğimiz maç. biz yapamadık siz yapın.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.