bugün

islamı dünya üzerinde ki ayakta tutan direğin vefahat etmesidir. şüphesizki türkiyenin dirniğine ve birliğine gözünü dikmiş ; atasını izini tanımayanları , islam düşmanlarını ve ehli sünnet düşmanlarını sevindirecek ; kemalistleri ve ateistleri mutluluklara galk edecektir..

başımız sağolsun...

edit : alimin ölümü alemin ölümü gibidir demişler.. yarım asırı aşkin sürece islama ne denli büyük hizmetleri olduğu belliki islam düşmanlarını epeyce kudurtmuş.. münafıkların , dürzülerin , dini olmayıp allah'ı inkar edenlerin ağızlarını köpürte köpürte hakaretlerini gördükçe yaşasın cehennem diyo insan..
Umrumuzda olmayan durum.
.
Hiç ölmeyecek sanmıştım.

Off şimdi bunun cenazesini izle ve sinirlen günlerce.
insanları hep bi kalıba soktuk hiçbirini allah için sevmedik bunların hesabı yok mu sanıyorsunuz beyler bayanlar.

allah rahmet eylesin. (bu arada bu tarikatla uzaktan yakından alakam yok)
Güne mutlu başlamaya sebep olan gelişmedir. Darısı diğer din tüccarlarının başına.
Mahmut efendi kim ya?
Allah rahmet eylesin. hiçbir zaman put olarak anılmayacaktır. bedeni mumyalanmayacak ve toprakla buluşacaktır. topraktan gelmiştir ve yine toprağa dönmüştür.
ateistim ama allah rahmet eylesin.

zavallıyı oradan oraya biblo gibi taşıyorlardı, yapmayın elimi eteğimi öpmeyin bana tapınmayın da diyemiyordu garibim. kurtuldu.
Darısı gavsın, jübbelinin ve diğer şarlatanların başına.
sevinicem ama bizde bu millet varken biri gider bini gelir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.