bugün

2010 güney afrika dünya kupası d grubu üçüncü maçı.
3-0 almanya üstünlüğüyle sonuçlanacak maçtır, schweinsteiger de bir gol atacaktır.

o gün geldiğinde görürsünüz hacı. bak tarihe entry düştüm.
sanılanın aksine kolay geçmeyecek maçtır. keza gana en az 1 gol atacak ve almanya kıçını sıkacak zar zor galip olacaktır.

skor tahminim: 2-1. garanticiler üst de oynayabilirler.
nelson mandela bay stadyumu'nda saat 21:30'da başlayacak d grubu maçı.
almanya'nın ağlatacağı maç olacaktır. sonucunda afrika'dan hiç takım kalmayacak.
ömer üründül'ün "anan da orta sahada çok başarılı" dediği maçtır.
ömer üründül ün "gol yok ama zevkli oluyor." dediği maç.
zevkli bir maç olmaktadır an itibarıyla. top bir o kalede bir bu kalede. net gol pozisyonları var. mesut özil döktürmektedir. gana'da ayew de döktürmektedir.
mesut özil, bir sağda bir solda; ama her neredeyse çok iyi bastırıyor!
edit: güzel bir yerden freekick kullanılacak...amanın! almanya gol atamadı; savunmadan döndü topu ve şimdi de kendi savunmalarına gidiyor top!
fışş!
açıkçası bu kadar güzel bir maç olacağını düşünmediğim bir maçtı(r).
ilk yarı itibariyle gana'nın gol atmamasına rağmen almanya'yı kanırttığı maçtır.
gana beklediğimden iyi çıktı ilk yarı itibarıyla. almanların fizik gücü karşısında ezilmezler inşallah. gana bu futbolu oynasın finale kalsın. bu maç iki ihtimalli bir maç. bu futbolla bu maç berabere bitmez. o kadar emin konuşuyorum.
23 haziran 2010 nicolas mahut john isner maçının gölgesinde kalan maç...
fazla ilgi olmayan maçtır. bütün ilgiler 2 psikopatın arasındaki maçtadır.
(bkz: 23 haziran 2010 nicolas mahut john isner maçı)
izlemekten büyük keyif aldığım maç. gana bir tane çakarsa daha da güzelleşecek.
mesut özil attı ve almanya 1-0 öne geçti. mesut "oley be" dedi sevinirken.
mesut özil'in golüyle almanya'nın 1-0 öne geçtiği maç.
mesut özil'in attığı golle almanyanın öne geçtiği karşılaşma.
mesut çok pis çakmıştır efendim. almanya çakınca bizde çakmış sayıldık. öyle mi deniyordu lan bu?
tv'deki altyazıyla (bkz: mesut oezil)'in ceza sahası dışından çektiği şutla öne geçtiği karşılaşma. üzüldüm lan gana'Ya.
handikaplı 0 verdiğim maçta mesut'a selamları, sevgilerimi gönderdiğim maç. tabi ters bir skorla bitse de sorun yok. o gole feda olsun kupon, nasıl olsa yatıyor bir şekilde.
mesut fena attı almanya-ingiltere maçı bizi bekliyor galiba
mesut özil'in mükemmel golü:

http://www.facebook.com/?.../video.php?v=403182339085
almanya takımı eleme maçında ingiltere ile eşleşmek yerine bilerek bir gol yeyip abd ile eşleşir mi diye meraklandırıyor maçın gidişatı.