1. 1.
    Cimbom'un 6. Hafta'da oynayacağı lig maçı. Yürüyedur Galatasaray.
    1 -2 ... cimbomlu yazar
  2. 2.
    Yuh amk dediğim maçtır. Bu gese eşek gibi dinlendiriliyor. Sikeyim böyle tff yi de fikstür ayarlayan yavşakları da!
    2 -7 ... richard harrow
  3. 3.
    Galatasaray için son derece önemli maç. Beşiktaş fenerle, Başakşehir ise deplasmanda Bursa'yla oynuyor. Haftaya Erzurum maçı da rahat ve kolay geçeceği için, Galatasaray'ın bu maçı alması halinde rakiplerine hatırı sayılır bir puan farkı atacağı aşikar. Akhisar'ın bugün krasnodar ile UEFA maçı oynaması da bizim için büyük avantaj.

Vurduğunuz gol olsun aslanlar.
    12 -1 ... alkolik oldum
  4. 4.
    öte edip beri etmeye gerek yok. 3 atar keyfimize bakarız.
    galatasaray'ın çerez olarak gördüğü maçlardan.
    selezhnov da yokmuş.

edit: ben akhisar üç atar dediydim.
    9 -5 ... kafam bir milyon
  5. 4.
    Akhisar 2 gün önce maç yaptı daha dinlenemediler, yevhen de cezalı.
    Galatasaray rahat kazanır.
    6 -2 ... hakan yavas
  6. 5.
    Kazanırız desidim maçtır...
    4 -1 ... gezdimgordumyenildim
  7. 6.
    Bu hafta trabzonspor puan kaybetti. derbicikcikcikcikte fenerbahçe ya da beşiktaş puan kaybedecek ya da ikisi birden ikişer puan kaybedecekler. O yüzden galatasaray'ın rahatça kuşların kavgasını izleyebilmesi için 3 puanı koparması lazım. Haydi aslanlar!

Edit: bir yüzümüz gülmeyecek mi ulan!
    5 -3 ... hepinizi sevmiyorum
  8. 7.
    Şu kedigillerden olan aslan tayfasının kendilerini bu kadar üstün görmesine dayanamıyorum ya. Aksihar tarafından minnoş bi kedi gibi miyavlayacaksınız ahahahah.
    Ha ama pardon sizin uefa kupanız vardı dimi? Özür diliyorum çok haklısınız... Yenilseniz de önemli değil yani...
    6 -15 ... essy
  9. 8.
    Tatava yapmadan basar geçeriz en az 3 diyorum.
    4 -2 ... karton toplayan cocuk
  10. 9.
    akhisar ın zayıf rakibini elinden kaçırmayacağı ma. ama rakibi küçümserlerse işleri zora girer.
    2 -5 ... hilmijem