1. 1.
    (bkz: başlık parsellemek)
    2 ... merveyitavla11
  2. 2.
    Sivasspor'un fransız tohumlarına haddini bildireceği müsabaka.
    2 -4 ... richard harrow
  3. 3.
    artık kazanmaktan başka lüksümüz olmayan maç. devre arasına 6 puan geride girmek için var gücümüzle sahada olmalıyız. bir sürü şansızlık ve yanlışa rağmen şu durumda olmamız cidden iyi. yarın yenip kağıt üstünde 6 puan olan farkı 3 puan olarak görme şansımız var çünkü başakşehir 33.haftada sami yen'e gelecek. sivasspor şu an çok formda ama bu formda olma hali beraberinde stresten uzak rahatlamayı da beraberinde getirecektir. tüm bunlar göz önüne alındığında taraftarlar olarak yarın stadı tıklım tıklım doldurmalı ve bir an önce devre arası transfer dönemi için topu yönetime atmalıyız. onlar da bir zahmet gol atsın çünkü son şansları.
    2 ... one last chance
  4. 4.
    Konu dışı;

Bir galatasaraylı olarak fb ye üzülüyorum..

Umarım ezeli rakibimiz, ebedî dostumuz fenerbahçe bir an önce eski güzel günlerine döner ve bu amk eşşektaşlıları ve de başakşehir denilen belediye takımlarından da kurtuluruz.

Eski günlerdeki gibi gs fb rekabetini özledim.

Amk diğerlerinin..!!

Koyu cimbomluyum.
    6 -3 ... crouch kimdir lo
  5. 5.
    Sivasspor iyi top oynuyor kim kazanır bilmem ama karşılıklı gol var. Evet.
    2 -3 ... oytunkaran
  6. 6.
    Önemli maç 3 puanla kapatmaliyiz 2. Yari daha huzurlu baslamak için
    kon2antira2yon.
    -3 ... karton toplayan cocuk
  7. 7.
    Vurduğun gol olsun yiğidom.
    4 -3 ... atlant isten gelenadam
  8. 8.
    Galatasaray bu maçı kazanırsa en büyük şampiyonluk adayı olur.
    5 -3 ... frekans
  9. 9.
    Bir tarafta Hakan Keleş'in katkısıyla geçiş oyununu iyi oynayan sivasspor diğer tarafta sahasında etkili olan gs. üst olur.
    ... a y t e k i n
  10. 10.
    galatasaray'ın rahat kazanacağını düşünen arkadaşları sivas'ın üzmeye başladığı maç. 0-1 gol tabii ki robinho reyiz. aslen sivaslı olarak yiğidolar döşer diyorum.
    5 -8 ... aslolan fenerbahce dir