bugün

dandik bi yazardı. iyi oldu gittiği.
euro ya coolum...
açeydim kollarımı gitme diyeydim ....
(bkz: hattı müdafa yoktur sattı müdafa vardır)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
bana nedir, umursanmayasıdır.

bakın, sözlük aleminde nam salmış belli başlı yazarlarımız var bizim, daha doğrusu vardı. pulp fiction, deatly, deep vb... yazardı diyorum, çünkü bu yazarlar da yavaş yavaş entry girmeyi bıraktılar. tespit yapmayı, başarılı diyaloglarla artık trollerden umulur bir hale gelen yardırma eylemini yapmaz oldular. niye mi? niye olacak, kendilerine bu kadar ilgi gösterilmediği için. bir cool adam'a, bir hbbia'a gösterilen ilgi, oylama dışına çıkılarak bu yazarlara gösterilseydi hala entry giriyor olurlardı.

ha, şimdi de kaliteli yazarlarımız yok mu? elbet var. onlar zaten kendilerini biliyorlar. hep böyle yazmalarını, performanslarından bir şey kaybetmemelerini diliyorum. ama bunlara da gereken ilgi gösterilmezse, daha doğrusu trollerden daha az ilgi gösterilirse ilerde bu yazarlar da bırakır sözlüğü aga...

edit büdüt: rapper ninja'yı unutmuşum. ne yazardı be?..
(bkz: para sende çok gibi)
cool'un ''şaka şaka pis fakirler dolar kadar beyniniz yok kral hiç gider mi dolarahahaha'' demesini beklediğim vedadır. olmadı şimdi.
http://galeri.uludagsozluk.com/11/harbi-mi-lan_3857.jpg
hassiktirrrrr! ifadesi verdirir insana.

o da neymiş lan içim burkuldu.
3 haftadır sözlüğe girmiyorum ve açıyorum cool adam artık yok...
bir troll ancak ve ancak ciddiye alınmadığı taktirde işine son verir.
doğru söyleyin lan siz mi bu çocuğun açtığı başlıkların altına ayar kasmadınız?
- güle güle sevgi kelebeği. allah iniş takımlarına zeval vermesin.

(bkz: gazman repliği)
bi kaç gün daha tartışılmasında bi sorun görmediğim hadisedir. ama o artık yok ve daha önemlisi sözlük* halen devam ediyo millet!
(bkz: kapat kapıyı çık dışarı)
(bkz: sen de mi brütüs)
git daha fazla kendini sevdirmeden.
dolarlar bile üzgün artık. tedavülden kaldırılır yakında.
kendisinden zengin ve cool bir yazarın sözlüğe gelmesiyle, ağlayarak sözlüğü terkeden bir adamın dramı.

züğürdün çenesini yoracak olan o yazar için;
(bkz: sdfkjlkjsdfk)
cool bir adam olsa başlık açmadan gider bizde onun yokluğunu anlardık zaten. gitti karizma.
Gerçekten güldüren belki de tek trolldü. eğlendirirdi hep. Üzdün be cool adam . Yapma bunuuuuuu yapma bunuuuu
bir yanın hep burada kalsın.
teşvikiye camisine de bekleriz.
darisi diğer trollere...
entrylerinide al git.
eğer ciddiyse, üzmüştür..
Sözlükteki tek mantıklı, eğlenceli troll idi kendisi..
yeni nickini yazmayı unutmuşsun.