bugün

uludağ, uludağ, uludağ... kayak yapmak için ne güzel yer değil mi? yok yahu, herkesin kaydığı ucuz yerde kaymam ben, ama yazmak? bambaşka...

uludağ sözlükte 1 yıl geçirdim, evet 1 yıl. yeri geldi siz ağladınız ben güldüm, yeri geldi ben güldüm siz ağladınız. sonuçta ben hep güldüm, siz de hep ağladınız. ağlattım sizi, acımadım, vurdum o fakirlikten 250 gram kalmış göynünüze, acıttım hep. kralınız olarak size son diyeceğim; sizleri seviyorum, evet siz beni hiç sevmeseniz de ben hepinizi seviyorum. lafı fazla uzatmak istemiyorum ve gidiyorum, kral veda ediyor!

ayrılma sebebim vs. hepsi bende gizlidir, burada edebiyat yapacak değilim elbet... belki bir gün tekrar görüşürüz; iyi geceler uludağ.

mutlu dolarlar...
(bkz: gollerimi açeydim böyle iki yena getme deyeydim)

edit akbayram : son şakasını yaptı

dolarahahaha.
(bkz: yine bekleriz)
(bkz: dolarahahaha)
(bkz: bu sefer güldürmedi)
yanında bluvelve, aklidengegorecelibikavramdir, hbbia, kernel amedeus'u da götürmesini temenni ettiğimiz vedadır.
önce kernel şimdi de sen...

kimi okuyup güleceğiz şimdi? adam gibi yazan da kalmadı sözlükte, trollerle zamanımızı geçiriyorduk. şimdi millet benim bakınızlarımı mı okuyacak? valla recm ederler beni.
ağlayarak boşalmaya sebep olacak veda.
Tercihlere her zaman saygı duyulması kanaatindeyim. Tabi tercih, insancıl bir tercih ise.
insan sözlüğü satın alır giderdi. Zall'la konuşurdum ben. Düşünsene, sözlüğü satın alıyorsun ve gidiyorsun... Her neyse bir gün alırsın elbet.
Mutlu dolarlar kral.
git gideceksen bekleme farklı değilsin sende.
(bkz: yıldızın parlasın)
gitme cool! gitme...sen gidersen kim mahalle pazarımıza porschesiyle gelecek? kim mahallemize greyderiyle gelip panik yaratacak?

gidemezsin cool! gideme... çünkü in cool adam we trust

gidiyorsun...
ceplerinde dolar.
bizimse
gözlerimiz dolar...
şu şiiri atfederim mon senyöre

çok özleyeceğim pis burjuva seni.
o iğrenç kibirin ile hasta ettin milleti

bu kadar.
http://galeri.uludagsozlu...%BCk-e-vedas%C4%B1-66221/
kınayı getirin kınayı...
http://galeri.uludagsozlu...zl%C3%BCk-capsleri-17103/
(bkz: daha karpuz keseceydik)
sözlüğün kişi başına düşen milli gelirinin * düşmesine sebebiyet verecek eylem. moderasyon göreve! aç kollarını ve gitme de.

banknot: aldığımız duyumlara göre tahtırevan ile gidiyormuş sözlükten, içmeye ayranı olmadığından...
yedinci nesiller bilmezler sanırım ama ahmet yıldız gibi efsaneydi. sol frame'e bakınca tahmin edebilirdik hangi başlıkta çıkacağını. o derece efsaneydi.

neyse efendim, kral'a saygılar. üzdün bizi gidişinle.
(bkz: bu sefer güldürmedi)
(bkz: baba yorgun)
arkana dön ve bak arkanda ağlayan 2 çift bıraktın gidiyorsun..
sayonaaaaaaaaaaaaara baby
+ cemal abi cool adam gidiyomuş..?
- gitsin..
+ gözlerime inanamıyorum!
- onlar da gitsinler...
+ zengin adamdı vesselam.
- yoktu dünlerde evvelsi günlerdeki yoksulluğumuz...
+ hayrandım ona, bi sevişemeden gitti.
- bir sevişmek gelmiş bir daha gitmemişti...
+ memeler?
- memeleri kahramandı, sonra...
+ sonrası iyilik sağlık??
- or.spu çocuğu...

(bkz: cemal süreya)
(bkz: son şakasını yaptı)
yeni nickini yazmayı unutmuşsun.
eğer ciddiyse, üzmüştür..
Sözlükteki tek mantıklı, eğlenceli troll idi kendisi..